Рівне

Сторінка 5: Приватні лікарі в Рівному

Лікар Подолог Швець Оксана Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-подолог спеціалізується на захворюваннях нігтів, усуває мозолі і дефекти шкірних покривів на стопах. Володіє навичками медичного апаратного педикюру. Усуває тріщини і пошкодження п'ят. Приймає дорослих і дітей від 10 років
Лікар Дерматовенеролог Кащин  Ілона  Сергіївна на Doc.ua
Ілона Сергіївна - речей дерматовенеролог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри у тому числі інфекційних. Проводить таку діагностику як дерматоскопія та трихоскопія. Приймає дорослих та дітей від народження.
Лікар Ортопед-травматолог Сац  Володимир Володимирович на Doc.ua
Вололимир Володимирович - лікар ортопед-травматолог. Веде прийом дорослих. Спеціалізуеться на наданні невідкладної травматологічної допомоги, лікуванні амбулаторних хворих. Проводить внутрішньо суглобові ін’єкції, перифокальне введення препаратів, експертизу непрацездатності хворих, і т. д.
Лікар Масажист Корнійчук  Петро  Прокопович на Doc.ua
Петро Прокопович - спеціалізується в сфері надання пацієнтам масажних послуг. Пропонує послуги масажу комірцевої зони, медового, класичного та антицелюлітного масажу. Робить профілактичний масаж при нервових розладах, хронічної утомлюваності, Проводить профілактику та лікування косолапості, деформації грудної клітини, сколіозу та церебрального паралічу.