Одеса

Сторінка 2: Онкологи в Одесі

Лікар Уролог, Онколог Чистяков Роман Сергійович на Doc.ua
Роман Сергійович спеціалізується на андрологічній урології, онкологічній та реконструктивній урології. Надає допомогу при патології органів мошонки і передміхурової залози, проводить малоінвазивні ендоскопічні операції, лапароскопічні операції.
VITALIS medical (Віталіс)
Французський бульвар, 32на карті
4.6
Лікар Проктолог, Хірург, Онколог Носко Платон Михайлович на Doc.ua
Платон Михайлович - хірург-онколог, провідний фахівець з питань колопроктології та малоінвазивної хірургії. Проводить терапію пацієнтів в області колопроктології, використовуючи безопераційні методики і малоінвазивні технології. Проводить лапароскопічні операції в проктології, трансанально-ендоскопічну мікрохірургію при раку прямої, товстої кишки, займається лікуванням дисфункції тазового дна, володіє методикою «хірургії одного дня»
Virtus (Віртус) на Суднобудівній
вул. Суднобудівна, 1Бна карті
4.2
Лікар Трихолог, Онколог, Косметолог, Дерматолог Чатковська-Цибуля Віолетта Олександрівна на Doc.ua
Віолетта Олександрівна - лікар-дерматокосметолог, онколог, трихолог, лазеротерапевт. Спеціалізується на проведенні таких процедур, як біоревіталізація, контурна пластика, мезотерапія обличчя, тіла і волосся, лазерне фракційне омолодження, хімічні пілінги, smas-ліфтинг.
Лікар Онколог Стороженко Світлана Анатоліївна на Doc.ua
Лікар Онколог Стороженко Світлана Анатоліївна на Doc.ua
Клінічний онколог-хіміотерапевт, лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на лікуванні різних видів онкологічних захворювань у дорослих (рак легенів, рак молочної залози, рак шлунка та ін.). Проводить курси хіміотерапії, лікування пухлин імунотерапії, таргетною терапією, гормонотерапією, костно моделюючою терапією
Лікар Онколог, Хірург Паламарчук Діана Вікторівна на Doc.ua
21рік досвіду
Діана Вікторівна спеціалізується на лікуванні захворювань шлунка, кишечника і малого таза. Область професійної діяльності - проведення операцій в абдомінальній хірургії, при черевних грижах, пухлинах шлунка і кишечника, операції на молочних залозах, видалення м'яких тканин і новоутворень шкіри. Також займається проведенням курсу хіміотерапії для пацієнтів з онкопатологією.
Інто-Сана на Варненській
ул. Варненская, 2на карті
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Томев Іван Іванович на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, пріоритетний напрямок роботи - дослідження, профілактика і лікування захворювань молочної залози.
Інто-Сана на Варненській
Консультация хирурга - 390 грн, хирурга - 390 грн, маммолога - 440 грн.
ул. Варненская, 2на карті
Лікар Онколог, Мамолог, Пластичний хірург Бондар Олександр Вадимович на Doc.ua
Олександр Вадимович онко-пластичний хірург-мамолог. Доктор медичних наук, професор кафедри променевої діагностики, терапії та онкології, керівник курсу онкології ОНМедУ. Пріоритетні напрямки: онкологія, маммология, реконструктивно-відновна хірургія молочної залози будь-якого ступеня складності; операції з видалення доброякісних новоутворень в молочних залозах; радикальне видалення молочної залози з можливою лімфодисекцію і ін.
Virtus (Віртус) на Суднобудівній
Повторна консультація 400 грн
вул. Суднобудівна, 1Бна карті
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Карпегін Денис Васильович на Doc.ua
Лікар виконує оперативні втручання будь-якої складності на молочній залозі, шкірі, м'яких тканинах і лімфовузлах, проводить висічення грудної залози при гінекомастії, оперативні втручання при злоякісних новоутвореннях молочної залози. Займається лікуванням злоякісних новоутворень молочної залози, злоякісних новоутворень шкіри, фіброаденоми молочної залози, доброякісних новоутворень молочної залози, доброякісних новоутворень шкіри, гормональних дисплазій молочних залоз, кіст молочних залоз, гінекомастії, мастопатії
chevron_left 2 3
Показати ще 1 Лікаріautorenew