Одеса

Сторінка 15: Акушери-гінекологи в Одесі

Лікар Акушер-гінеколог Нгуєн   Ха Чанг на Doc.ua
Лікар займається лікуванням захворювань шийки матки, ендокринних порушень. Проводить консультацію з питань конрацепції та безпліддя. Займається діагностикою та лікуванням вульвовагініту, дисплазії шийки матки, молочниці (ккандидозу), трихомоніазу, уреаплазмозу, хламідіозу, цервіциту, порушень менструального циклу.
Лікар Акушер-гінеколог Федорова   Олена Сергіївна на Doc.ua
Олена Сергіївна спеціалізується на гінекології. Здійснює консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує хвороби та патології гінекологічного профілю. Постійно вдосконалює рівень кваліфікації відвідуючи форуми та семінари.
Лікар Акушер-гінеколог Ткачук Аліна Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні патології шийки матки (дисплазія, лейкоплакія), інфекційно-запальних захворюваннях органів малого тазу (цервіцит, вагініт, ендометрит, сальпінгіт та оофорит). Також Аліна Василівна призначає лікування при дисгормональних порушеннях та незапальних захворюваннях органів малого тазу (порушення менструального циклу, гіперплазія ендометрію, ендометріоз, аномальні маткові кровотечі, кіста яєчника, міома матки)
Лікар Акушер-гінеколог Булгару  Стелла  Іванівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань та порушень. Веде супровід вагітності. Здійснює лікування захворювань, що передаються статевим шляхом.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Семиженко Лілія Віталіївна на Doc.ua
Лілія Віталіївна консультує пацієнтів з питань акушерства та гінекології (підготовка і ведення вагітності, діагностика та лікування невиношування вагітності). Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою запальних захворювань органів малого таза. Проводить планові огляди, використовуючи сучасні методи діагностики патологій шийки матки. Виконує УЗД.
Лікар Акушер-гінеколог Громадський Євген  Олександрович на Doc.ua
Євген Олександрович — акушер-гінеколог, кандидат медичних наук. Займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань
Arden medical center в Одесі
вул. Дерибасівська, 9на карті
Приморський
Лікар Акушер-гінеколог Афанасіївна Карина Володимирівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування, а також веде вагітних на ранніх термінах. Лікує такі захворювання і патології, як: дисменорея, кандидоз, гонорея, сифіліс, трихомоніаз, безпліддя