Кривий Ріг

Сторінка 2: Дитячі лікарі в Кривому Розі

Дивитись клініки в Кривому Розі
Лікар Терапевт Чулинін Віктор Васильович на Doc.ua
Віктор Васильович лікар-терапевт (вищої категорії). Спеціаліст широкого профілю, оскільки лікує захворювання дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, сезонні захворювання та ін.
Відділення «МЕДИКОМ КРИВБАС» №3 на Пушкіна
ул. Пушкина, 13 Она карті
Лікар Ортопед-травматолог Сокольников Євген Михайлович на Doc.ua
Євген Михайлович - травматолог-ортопед. Займається безопераційним лікуванням остеохондрозу, сколіозу, вроджених захворювань (кривошия, дисплазія тазостегнових суглобів і т.п.), клишоногості, викривлення стоп, плоскостопості, ревматоїдного артриту, переломів і вивихів суглобів, артрозу і бурситів
Оздоровчий центр Щербакова
Повторний прийом: 300 грн. Для пільгових 300 грн
вул. Хабарівська, 6на карті
Металургічний
Виклик додому
Лікар Дієтолог, Нутриціолог Штилік Люмила Олегівна на Doc.ua
Лікар дієтолог-нутриціолог Штилік Людмила Олегівна. Проводить комплексну (електропунктурну) діагностику функціонального стану 5 систем організму і 12 внутрішніх органів. При цій системі виявляються найслабші місця в організмі, які потребують підтримки і відновлення. Також на консультації ви дізнаєтеся ваш склад тіла по 9 параметрам. Згідно ваших даних буде складена програма відновлення та корекції. Завдяки такому підходу знижується ризик розвитку (поліпшується стан) таких захворювань, як: ожиріння, гіпертонічна хвороба, остеопороз, подагра, цукровий діабет, порушення роботи шлунково-кишкового тракту, жовчокам'яна хвороба, алергія, панкреатит та інші захворювання. Дана діагностика може бути застосована від 4 до 95 років, незалежно від статі і фізичної активності. Дієтологія — це наука дозволяє звичайними продуктами, спеціями, вітамінами, овочами, повернути і зберегти вам здоров'я і активність. При цьому не голодувати, а насолоджуватися смачними стравами!
Лікар Хірург Вирин Олександр Леонідович на Doc.ua
Олександр Леонідович спеціалізується на терапії патологій, які потребують оперативного лікування. Проводить операції з видалення гриж, доброякісних новоутворень, м'яких тканин. Займається терапією гнійних хірургічних захворювань, постін'єкційних абсцесів.
Лікувально-діагностичний центр «Медіком Кривбас»
мкр-н Солнечный, 59на карті
Саксаганський
Лікар Психолог Третьяк Анастасія Іллівна на Doc.ua
Анастасія Іллівна - практичний психолог, арт-терапевт, аналітичний консультант, майстер психологічних, трансформаційних ігор. Проводить індивідуальну терапію для дітей, дорослих. Консультує з питань подружніх, дитячо-батьківських взаємин, веде психологічний супровід дітей в шлюборозлучному процесі. Є керівником майстерні психології та арт-терапії «інтенція»
Приватний кабінет психолога Третьяк А.І.
вул. Волгоградська 1д офіс 504на карті
Лікар Офтальмолог Лисак Віталій Рудольфович на Doc.ua
Віталій Рудольфович має багаторічний досвід діагностування, подальшого лікування хвороб за профілем офтальмології. Лікар Лисак підбирає контактні лінзи, лінзи для очкової корекції. Також він володіє методиками проведення апаратної діагностики органів зору.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика ТЦ Victory plaza
вул. Лермонтова, 37на карті
Лікар Хірург Томашевський Борис Федорович на Doc.ua
Борис Федорович фахівець в області амбулаторної хірургії, лікує такі хвороби: апендицит, міжхребцева грижа, пупкова грижа і т.д.
Лікар Інфекціоніст Куніцина Світлана Юріївна на Doc.ua
Світлана Юріївна вже більше 30 років проводить лікування хвороб інфекційного характеру. Лікар надає консультативно-діагностичну допомогу в лікуванні распіраторні-вірусних, кишкових інфекцій та ін. Світлана Юріївна - автор численних наукових статей і експерт програм телеканалів Кривого Рогу.
Лікувально-діагностичний центр «Медіком Кривбас»
мкр-н Солнечный, 59на карті
Саксаганський
4.7
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Дубовая Неля Зіновіївна на Doc.ua
Неля Зіновіївна — сімейний лікар, лікар вищої категорії. Доктор проводить комплексний аналіз здоров'я пацієнта на підставі його фізичних, соціальних і психологічних особливостей, підбирає оптимальне лікування і контролює його здійснення. При необхідності направляє пацієнта до інших фахівців.
Оксфорд Медікал Кривий Ріг
Пн-Сб, 8 до 20
проспект Гагаріна 4-Б, бізнес-центр «БАШТА», 5 поверхна карті
Металургічний
chevron_left 2 3
Показати ще 8 Лікаріautorenew