Стоматологи в мікрорайоні Татарка

Лікар Стоматолог Герасименко Ганна Сергіївна на Doc.ua
Стоматолог першої категорії, проводить чистку, відбілювання, лікування та видалення зубів, зняття твердих зубних відкладень, протезування (знімне, незнімне). Працює з дорослими і дітьми, знаходячи підхід до кожного пацієнта.
Лікар Стоматолог, Щелепно-лицьовий хірург Бєлявцев Вадим Вікторович на Doc.ua
3.2
Вадим Вікторович лікар стоматолог-хірург з великим досвідом роботи. Він спеціалізується на дентальній імплантації, амбулаторній хірургії порожнини рота, пересадці кісткових блоків, хірургічної пародонтології.
Лікар Стоматолог Генералова Катерина Олександрівна на Doc.ua
Катерина Олександрівна є стоматологом терапевтичного і ендодонтичного профілів, доктор неодноразово удосконалила свої навички на професійних курсах і семінарах, що проходять під керівництвом провідних стоматологів-практиків України та зарубіжжя.
Лікар Стоматолог Баланда Олена Павлівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олена Павлівна є фахівцем з загальної стоматології, так, доктор надає екстрену стоматологічну допомогу, здійснює пломбування та реставрацію зубів, виконує всі послуги первинної хірургічної допомоги в стоматології, і має досвід в знімному і незнімному протезуванні.
Лікар Стоматолог Коринчук Алла Дмитрівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, а також дитячий стоматолог. Спеціалізується на пацієнтах, які потребують ендодонтичного лікування під мікроскопом, якісно і естетично виконує художню реставрацію зубів. Постійно підвищує свій професійний рівень
Лікар Стоматолог Амані Нілаб на Doc.ua
Спеціалізується на дитячій стоматології. Особливу увагу приділяє профілактиці і лікуванню початкового карієсу на постійних і тимчасових зубах. Виконує професійну гігієну порожнини рота у дітей, консультує батьків з питань профілактики стоматологічних захворювань. Бере участь в прямих ефірах «Громадської приймальні» на каналі «Київ»
Лікар Стоматолог Азарій Мирослава Євгеніївна на Doc.ua
Володіє всіма сучасними техніками і процедурами в лікуванні карієсу та його ускладнень, а також некаріозних уражень зубів і захворювань слизових оболонок порожнини рота у дітей. Велику увагу приділяє питанням зниження поширеності карієсу у дітей