Флебологи в районах Подільський

Сьогодні, 25 Квітня
Лікар Хірург, Проктолог, Флеболог, Судинний хірург Косенко Руслан Володимирович на Doc.ua
Руслан Володимирович здійснює прийом пацієнтів хірургічного профілю. Виконує весь спектр лапароскопічних операцій на органах черевної порожнини. Виконує видалення селезінки, усунення кишкової непрохідності будь-якого походження, резекцію шлунка, видалення жовчного міхура, ургентні операції при кишковій непрохідності онкологічного генезу, видалення гриж різної категорії складності із застосуванням сучасних ендопротезів та ін. парапроктитів, варикозної хвороби нижніх кінцівок з використанням сучасних методик.
Віва на Виноградарі
Святошинськийм. Нивки
Консультація
Немає доступних слотів для запису
4.5
Лікар Хірург, Пластичний хірург, Хірург-онколог, Флеболог Фарисей Олександр Віталійович на Doc.ua
Олександр Віталійович консультує пацієнтів хірургічного профілю, виконує оперативне лікування, використовуючи в своїй практиці інноваційні методики і сучасне обладнання. Веде прийом пацієнтів з хірургічною патологією. Проводить оперативні втручання пацієнтам, в сфері пластичної хірургії, з метою удосконалення зовнішності або позбавлення від наслідків вроджених / придбаних дефектів. Приймає англомовних пацієнтів
Віва на м. Шулявська
Віва на Виноградарі
просп. Порика, 9Ана карті
Оболонськийм. Нивки
Консультація судинного хірурга (флеболога) 890 грн expand_more
Виберіть час прийому для запису онлайн
чт 25  квіт.пт 26  квіт.сб 27  квіт.keyboard_arrow_right
Лікар УЗД-фахівець, Хірург, Флеболог, Судинний хірург Кабаченко Владислав Валеріанович на Doc.ua
Владислав Валеріанович спеціалізується на лікуванні варикозного розширення вен, телеангіоектазій (судинних сіточок), тромбофлебіту. Для лікування захворювань успішно застосовує консервативні методики і малоінвазивні методи оперативного лікування. Має великий досвід успішного виконання ендовазальної лазерної коагуляції вен нижніх кінцівок, а також мікросклеротерапії
Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Оболони
консультация +УЗИ — 1190грн
вул. Левка Лук'яненка, 19на карті
Оболонськийм. Оболонь
Медичний центр «Здоров'я родини TreeAmed»
Консультація хірурга-флеболога, без УЗД - 825 грн; Консультація хірурга-флеболога, ультразвукове дуплексне ангіосканування глибоких і поверхневих вен нижніх кінцівок, складання плану лікування - 1200 грн; Консультація хірурга-флеболога, без УЗД - 825 грн; Консультація хірурга - 825 грн; Повторна консультація хірурга (до 3-х місяців) - 690 грн;
вул. Новокостянтинівська 15/15на карті
Подільськийм. Тараса Шевченка
Смарт Медікал Центр на Чернігівській
консультация +УЗИ — 1190грн
просп. Леоніда Каденюка, 17-Вна карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Консультація 750 грн
чт 25  квіт.пт 26  квіт.сб 27  квіт.keyboard_arrow_right
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург, УЗД-фахівець Толстов Олександр Леонідович на Doc.ua
«Я багато років займаюся сучасною флебологією. Цей новий напрямок хірургії дозволяє лікувати вени без розрізів, болю та наркозу. У цьому досягається радикальний результат. Усі етапи лікування супроводжуються ультразвуковим контролем. Операції виконуються амбулаторно та не залишають слідів на тілі. Пацієнти у післяопераційному періоді продовжують активний ритм життя. Якщо Ви потребуєте допомоги, приходьте! Із задоволенням допоможемо Вам набути здоров'я та краси!»
Консультація 800 грн
Лікар Хірург, Судинний хірург, Флеболог Семенов Антон  Вадимович на Doc.ua
Семенов Антон Вадимович володіє сучасними методами діагностики і лікування захворювань судин, варикозної хвороби вен нижніх кінцівок. Спеціалізується на лікуванні телеангіоектазій і ретикулярного варикозу за допомогою таких сучасних методик як CLACS і мікросклеротерапія, а також займається питаннями лазерної корекції шкірних новоутворень.
Медичний центр «Здоров'я родини TreeAmed»
Консультація хірурга-флеболога, без УЗД - 825 грн; Консультація хірурга-флеболога, ультразвукове дуплексне ангіосканування глибоких і поверхневих вен нижніх кінцівок, складання плану лікування - 1200 грн; Повторна консультація хірурга-флеболога - 690 грн;
вул. Новокостянтинівська 15/15на карті
Подільськийм. Тараса Шевченка
Консультація
Немає доступних слотів для запису
Лікар Флеболог, Хірург Скребець  Микола  Сергійович на Doc.ua
З моменту, коли я вперше познайомився із сучасними методами лікування варикозної хвороби, я зрозумів, що хочу займатися цим усе життя та постійно вдосконалювати свої знання та навички.
чт 25  квіт.пт 26  квіт.сб 27  квіт.keyboard_arrow_right
Лікар Хірург, Судинний хірург, Флеболог Сердюк  Ярослав  Володимирович на Doc.ua
Люблю свою професію, тому, що здоров’я найцінніше що є у людини!
Лікар Хірург, Флеболог Зайцев  Андрій Юрійович на Doc.ua
«Моя основна мета – допомагати людям бути здоровими, і для цього я вибрав спеціальність судинного хірурга та флеболога! Постійно вдосконалюючись, намагатимусь зробити все від мене залежне, щоб Вам допомогти! Радий бачити Вас на консультації!».