Лікар УЗД-фахівець, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Кабаченко Владислав Валеріанович на Doc.ua

Відгуки про Кабаченко Владислав Валеріанович

Владислав Валеріанович спеціалізується на лікуванні варикозного розширення вен, телеангіоектазій (судинних сіточок), тромбофлебіту. Для лікування захворювань успішно застосовує консервативні методики і малоінвазивні методи оперативного лікування. Має великий досвід успішного виконання ендовазальної лазерної коагуляції вен нижніх кінцівок, а також мікросклеротерапії

Перевірені відгуки про лікаря 518 відгуків

Оксана 22 Березень 2024
Доктор достаточно грамотный, эрудированный специалист. Все четко, по делу, никакой лишней воды. Я довольна консультацией
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Тетяна 13 Березень 2024
 Мені сподобався візит. Лікар все доступно пояснив, надав рекомендації, виписав дієве лікування.
Наталія 13 Березень 2024
Добре пройшов візит, все було чудово.
Оксана 13 Лютий 2024
Шукала лікаря за рейтингом та по відгуках, мої очікування повністю справдились - дуже гарний лікар!
Вадим 06 Лютий 2024
Нормально все пройшло. Візит сподобався.
Поліна 05 Лютий 2024
Дуже все сподобалося, лікар чудовий, все комфортно та приємно, отримала поради, які мені були необхідні, дякую!
Олександр 26 Грудень 2023
Людмила 12 Листопад 2023
Чудовий лікар, має суттєвий багаж знань та досвіду, я максимально задоволена візитом, почувала себе комфортно. Лікар уважно вислухав мене, надав професійну консультацію та компетентні поради щодо лікування. Дякую!
Ніна 29 Жовтень 2023
Дуже професійний підхід, лікар дуже тактовний, відповів на всі запитання, проконсультував дуже гарно, не поспішав, максимально приділив свій час, зробив все як треба, прописав ліки та розказав що краще пропити. Лікар максимально закрив всі наші питання, заспокоїв. Ми дуже задоволені, лікар дуже професійно підійшов до питання
Катерина 25 Вересень 2023
Лікар компетентний, зробив все якісно, відповів на всі мої питання, все розказав. У мене був профілактичний огляд  для запобігання хворобам, всю інформацію отримала, зауважень не було
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right