Лікар УЗД-фахівець, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Толстов Олександр Леонідович на Doc.ua

Відгуки про Толстов Олександр Леонідович

«Я багато років займаюся сучасною флебологією. Цей новий напрямок хірургії дозволяє лікувати вени без розрізів, болю та наркозу. У цьому досягається радикальний результат. Усі етапи лікування супроводжуються ультразвуковим контролем. Операції виконуються амбулаторно та не залишають слідів на тілі. Пацієнти у післяопераційному періоді продовжують активний ритм життя. Якщо Ви потребуєте допомоги, приходьте! Із задоволенням допоможемо Вам набути здоров'я та краси!»

Перевірені відгуки про лікаря 235 відгуків

Сергій 09 Травень 2024
Візитом до цього лікаря цілком задоволений, отримав гарну консультацію, все влаштувало, дякую.
Володимир 02 Травень 2024
Олександр Леонідович - дійсно один з найкращих лікарів, з якими я спілкувався. Прийшовши до цього спеціаліста з проблемою, він повністю її вирішив. Я йому дуже вдячний за таку допомогу. Цей лікар дуже класний, професійний фахівець.
Тетяна 17 Квітень 2024
Все добре пройшло, все сподобалося, дякую.
Тамара 02 Лютий 2022
Татьяна 16 Грудень 2021
Марина 15 Грудень 2021
Максим 10 Грудень 2021
Майя 30 Вересень 2021
Лариса 04 Вересень 2021
Виктория 03 Серпень 2021
Мне очень понравилась консультация. Все было сказано довольно быстро и без всяких размываний. Все по делу, и рекомендации и пожелания. Я осталась очень довольна.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right