Стоматологи на метро Либідська

Лікар Стоматолог Савчук Ігор Юрійович на Doc.ua
Ігор Юрійович спеціалізується на загальній стоматології, щелепно-лицьовій хірургії, імплантології. Виконує всі види стоматологічних маніпуляцій: від терапії карієсу і відбілювання зубів до протезування і постановки імплантів.
Лікар Стоматолог Дем'янчук Сергій Арсентійович на Doc.ua
Стоматологічна практика Сергія Арсентійовича спрямована на надання високоякісного хірургічного лікування зубів і зубного ряду в цілому. Також проводить пломбування, реставрації та ін.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Сервинський Ілля Ігорович на Doc.ua
Кваліфікований представник сучасної ортодонтії. Займається виправленням неправильного положення зубів, прикусу, ретенованих зубів будь-якого ступеня тяжкості. В роботі Ілля Ігорович використовує брекет-системи, що розширюючі апарати, мікро імплантати, капи EasyAlign і інші «невидимі» і видимі техніки. Проводить комплексні консультації та планування ортодонтичного лікування, ортодонтичну підготовку пацієнтів до протезування та імплантації
Лікар Стоматолог Сервинський Ігор Олексійович на Doc.ua
Головний лікар стоматологічної клініки «Укрселт», фахівець з колосальною практикою в стоматології. Виконує складні операції на щелепі, володіє всіма методиками стоматологічної імплантації, виправляє неправильні оклюзійні співвідношення і дисфункцію СНЩС усіма існуючими ортопедичними конструкціями, металокераміка, пресована кераміка, повні знімні протези, часткові знімні протези з опорою на зубах і на імплантатах, бюгельні протези
Лікар Стоматолог Ставярська Марина Віталіївна на Doc.ua
4.5
Марина Віталіївна займається наданням всього спектра послуг з розряду терапевтичної стоматології, включаючи високоякісне лікування кореневих каналів (ендодонтія), відновлення коронкової частини зуба, а також пломбування каріозних порожнин.
Лікар Стоматолог Мар'янчик Інга Ігорівна на Doc.ua
Інга Ігорівна є кваліфікованим пародонтологом, який займаються всебічним лікуванням патологій і запальних процесів ясен при пародонтиті та пародонтозі. Інга Ігорівна володіє навичками відкритого і закритого кюретажу, зубного шинування, депофореза кишені і т.д.
Лікар Стоматолог Кучма Наталія Костянтинівна на Doc.ua
Наталя Костянтинівна займається комплексним доглядом за зубною емаллю і ротовою порожниною, здійснює стоматологічну чистку, видаляє зубний камінь, проводить лікування каріозних порожнин різної складності і т.д.