Флебологи на метро Лук'янівська

Преміум
Лікар Проктолог, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Бахтізін Максим Андрійович на Doc.ua
Максим Андрійович – лікар хірург, проктолог, флеболог. Проводить діагностику та лікування таких захворювань, як: грижі, варикозне розширення вен нижніх кінцівок, невідкладна патологія органів черевної порожнини, доброякісні утворення шкіри та м'яких тканин, проктологічних патологій, гнійних захворювань шкіри та м'яких тканин. Також Максим Андрійович виконує оперативні втручання, серед яких: герніопластика («видалення грижі»), ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК), мініфлебектомія, компресійна склеротерапія, апендектомія; хірургічне видалення доброякісних новоутворень м'яких тканин із застосуванням техніки косметичного шва, оперативні втручання у проктології. Лікар проводить УЗД – діагностику, плевральну пункцію, лапароцентез.
МЦ «Mediland»
вул. Маршала Рибалка, 11-Бна карті
30% знижки для ЗСУ
0 грн
Консультація 800 грн
Лікар Хірург, Флеболог Амбарцумян Степан Мікаєлович на Doc.ua
Лікар хірург Амбарцумян Степан Мікаелович проводить видалення доброякісних новоутворень шкіри, підшкірної жирової клітковини будь-якої локалізації, розтин фурункулів, карбункулів, абсцесів м'яких тканин будь-якої локалізації, оперативне лікування врослого нігтя, первинна хірургічна обробка ран будь-якої складності, пункція і дренування плевральної порожнини, лапароцентез при асциті
Universum Clinic (Універсум Клінік) на Володимира Винниченка, 4
вул. Володимира Винниченка (раніше Ю. Коцюбинського), 4на карті
Universum Clinic (Універсум Клінік) на Тараса Шевченка, 27
бул. Тараса Шевченка, 27на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Немає доступних слотів для запису
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург, УЗД-фахівець Толстов Олександр Леонідович на Doc.ua
«Я багато років займаюся сучасною флебологією. Цей новий напрямок хірургії дозволяє лікувати вени без розрізів, болю та наркозу. У цьому досягається радикальний результат. Усі етапи лікування супроводжуються ультразвуковим контролем. Операції виконуються амбулаторно та не залишають слідів на тілі. Пацієнти у післяопераційному періоді продовжують активний ритм життя. Якщо Ви потребуєте допомоги, приходьте! Із задоволенням допоможемо Вам набути здоров'я та краси!»
Лікар Хірург, Флеболог Бахтізін Андрій Вікторович на Doc.ua
Головний лікар клініки. Лікар-хірург, флеболог має великий досвід роботи в операційній. Виконує всі види хірургічних операцій. Крім того проводить лапароскопічні та ендоскопічні операції в гінекології, хірургії та урології. Оперативне лікування варикозної хвороби
МЦ «Mediland»
вул. Маршала Рибалка, 11-Бна карті
30% знижки для ЗСУ
0 грн
Лікар Флеболог Никонюк Олег Володимирович на Doc.ua
Олег Никонюк - висококваліфікований лікар-флеболог з 37-річним клінічним досвідом, спеціалізується на лікуванні варикозної хвороби. Лікар Никонюк має вражаючий досвід у хірургії, пройшовши стажування та навчання в країнах, таких як Італія, Німеччина, та Туреччина. Він є сертифікованим членом Асоціації судинних хірургів, флебологів і ангіологів України. За свою кар'єру провів понад 3000 самостійних операцій і з 2000 року співпрацює з клініками пластичної хірургії. Завдяки своєму великому досвіду та вивченню новітніх методів лікування, доктор Никонюк забезпечує найвищий стандарт медичної допомоги пацієнтам із варикозною хворобою.
МЦ Філософія Здоров’я
вул. Загорівська, 1Гна карті
Консультація 1130 грн
4.2
Лікар Хірург, Флеболог, Мамолог, УЗД-фахівець Лозовий  Марк  Олександрович на Doc.ua
Марк Олександрович спеціалізується на хірургії, флебології (судинний хірург), мамології-онкології, УЗ-діагностиці. Лікар виконує оперативні втручання на органах черевної порожнини (лапароскопія, лапаротомія), ЕВЛК (ендовазальна лазерна коагуляція варикозних вен), мініфлебектомія, видалення новоутворень шкіри, розкриття та дренування гнійних захворювань. Також проводить біопсію щитоподібної залози та молочної залози (трепан біопсія), УЗ-діагностику та інше.
Гармонія здоров'я на Дніпровській набережній
Гармонія здоров'я на В. Чорновола
вул. Вячеслава Чорновола, 12на карті
Консультація 830 грн
Лікар Флеболог, Хірург Скребець  Микола  Сергійович на Doc.ua
З моменту, коли я вперше познайомився із сучасними методами лікування варикозної хвороби, я зрозумів, що хочу займатися цим усе життя та постійно вдосконалювати свої знання та навички.
Немає доступних слотів для запису
Лікар Хірург, Судинний хірург, Флеболог Сердюк  Ярослав  Володимирович на Doc.ua
Люблю свою професію, тому, що здоров’я найцінніше що є у людини!
Лікар Хірург, Флеболог Зайцев  Андрій Юрійович на Doc.ua
«Моя основна мета – допомагати людям бути здоровими, і для цього я вибрав спеціальність судинного хірурга та флеболога! Постійно вдосконалюючись, намагатимусь зробити все від мене залежне, щоб Вам допомогти! Радий бачити Вас на консультації!».
Лікар Судинний хірург, Флеболог Осадчий Олександр Ілліч на Doc.ua
Осадчий Олександр Ілліч
Лікар спеціалізується в області серцево-судинної хірургії. Проводить ендовенозну лазерну абляцію вен нижніх кінцівок, пінне склерозування варикозно розширених вен, хірургічне видалення варикозно розширених вен, кросектомію, мініфлебектомію вен нижніх кінцівок, УЗД судин нижніх кінцівок та черевної порожнини.
Медичний центр «Медікал Град»
вул. Пимоненка, 10ана карті
Консультація 680 грн
Немає доступних слотів для запису
Показати ще 2 Лікаріautorenew