Лікар Хірург, Флеболог, Судинний хірург Никонюк Олег Володимирович на Doc.ua

Никонюк Олег Володимирович

Лікар вищої категорії
35 років досвіду
Дорослі
Олег Володимирович - фахівець в області малоінвазивної хірургії та флебології. Доктор проводить лікування варикозного розширення вен методами ендовенозної лазерної абляції, склеротерапії та мініфлебектомії. На його рахунку більше 3000 успішно виконаних операцій і колосальний досвід лікувальної практики - більше 30 років. Проходив навчання у зарубіжних клініках
Медікал клаб Грейс
ул. Багговутовская, 14на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 16 Жовтень Нд 17 Жовтень Пн 18 Жовтень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Автор 6 опублікованих наукових робіт з питань лапароскопічної хірургії, сучасного хірургічного лікування варикозу і геморою
  • У Олега Володимировича довгий послужний список теоретичних і практичних курсів, тренінгів і семінарів: майстер-класи італійського флеболога Dr. Attilio Cavezzi; навчання в Німеччині, Туреччині, онлайн-колоквіуми і багато інших

Освіта

• Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, лікувальний факультет, Київ (1987)
  • Клінічна ординатура за напрямом «Хірургія» на кафедрі факультетської хірургії №1 НМУ ім. О.О. Богомольця, Київ (1989)

Курси

• Майстер-клас «Європейський досвід діагностики та лікування варикозу. Пінна склеротерапія або хірургія», Київ (2010)
  • ТУ (тематичне удосконалення) «Сучасні малоінвазивні методики в флебології», НМАПО ім П. Л. Шупика, Київ (2012)
  • Майстер-клас «Медичний компресійний трикотаж в комплексі лікування варикозної хвороби», Німеччина (2012)
  • «Сучасні малоінвазивні методики в флебології», НМАПО ім. П. Л. Шупика, Київ (2017)
  • Теоретичний і практичний тренінг по морфології і анатомії варикозних і ретикулярних вен, сучасним принципам діагностики, техніці проведення склеротерапії у пацієнтів з варикозним розширенням вен, за підтримки ТОВ«Альфа Фарма» Україна і компанії «Кеміче Фабрік Креусслер і Ко. ГмбХ» Німеччина, Київ (2016)
  • Семінар Dr. Attilio Cavezzi (Італія) «Зважений підхід до лікування хронічних захворювань вен. Склеротерапія піною, хірургія і термальна абляція: за і проти», Київ (2013)
  • Школа-семінар «Мініінвазивні технології в сучасній хірургії», смт Славське, Львівська область (2013)

Участь в асоціаціях

• Сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів і ангіологов України

Лікування захворювань

• Жовчнокам'яна хвороба
  • Варикоз
  • Грижа передньої черевної стінки

Виконувані процедури

• Комбінована флебектомія
  • Міні-флебектомія
  • Ендовенозная лазерна абляція і склеротерапія
  • Операції при жовчнокам'яній хворобі, грижах черевної стінки різної локалізації

Перевірені відгуки про лікаря

3 Відгуки
Светлана 07 Березень 2019
С первого шага я поняла, что получу достаточно внимания. Не смотря на то, что я проходила обследование по акции, я получила полную консультацию и диагностику. Было расписано дальнейшее лечение. Я довольна, у меня остались самые лучшие впечатления.
Маргарита 03 Травень 2018
Клиника понравилась, все понравилось, все хорошо. Доктор понравился.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ