Лікар Флеболог Никонюк Олег Володимирович на Doc.ua

Відгуки про Никонюк Олег Володимирович

Консультація від1130 грн
Олег Никонюк - висококваліфікований лікар-флеболог з 37-річним клінічним досвідом, спеціалізується на лікуванні варикозної хвороби. Лікар Никонюк має вражаючий досвід у хірургії, пройшовши стажування та навчання в країнах, таких як Італія, Німеччина, та Туреччина. Він є сертифікованим членом Асоціації судинних хірургів, флебологів і ангіологів України. За свою кар'єру провів понад 3000 самостійних операцій і з 2000 року співпрацює з клініками пластичної хірургії. Завдяки своєму великому досвіду та вивченню новітніх методів лікування, доктор Никонюк забезпечує найвищий стандарт медичної допомоги пацієнтам із варикозною хворобою.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Светлана 07 Березень 2019
С первого шага я поняла, что получу достаточно внимания. Не смотря на то, что я проходила обследование по акции, я получила полную консультацию и диагностику. Было расписано дальнейшее лечение. Я довольна, у меня остались самые лучшие впечатления.
Маргарита 03 Травень 2018
Клиника понравилась, все понравилось, все хорошо. Доктор понравился.
Богдана Тарасевич 19 Квітень 2018