Лікар Хірург, Флеболог, Судинний хірург Бахтізін Андрій Вікторович на Doc.ua

Бахтізін Андрій Вікторович

Лікар вищої категорії
21 років досвіду
Дорослі
Головний лікар клініки. Лікар-хірург, флеболог має великий досвід роботи в операційній. Виконує всі види хірургічних операцій. Крім того проводить лапароскопічні та ендоскопічні операції в гінекології, хірургії та урології. Оперативне лікування варикозної хвороби
Меділенд
Повторная консультация - 495 грн.
ул. Маршала Рыбалка, 11-Бна карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Нд 24 Жовтень Пн 25 Жовтень Вт 26 Жовтень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Є співавтором багатьох наукових статей по оперативному лікуванню в хірургії та гінекології. Співавтор патенту на корисну модель за безкровного лікування доброякісних захворювань матки апаратом «Bi clamp»

Освіта

• Луганский государственный медицинский университет (1997)

Курси

• Передатестаційні курси підвищення кваліфікації, хірургія, Військово-Медична Академія України (2018)
  • Курси тематичного удосконалення з ендоскопічної хірургії, гінекології та урології
  • Курси по флебології, герніології

Участь в асоціаціях

• Учасник Асоціації хірургів і герніологів України.

Виконувані процедури

Флебологія - досвід роботи і методи лікування

• Комплексна діагностика і лікування варикозної хвороби. Консультативний прийом з УЗД діагностикою, підбором методів лікування, компресійного трикотажу, рекомендації щодо способу життя і консервативного лікування. Лікування варикозу на всіх стадіях хвороби
  • Склерозування судинних зірочок, сітчастого, локального варикозу. Володіє всіма методиками склерозування - розчином склерозанта, «піною», під УЗД контролем. Активно практикує компресійну склеротерапію з 1999 року. Для видалення судинних сіточок застосовується сучасний апарат радіочастотної абляціїSY08
  • Проводить УЗД діагностику вен. Всім своїм пацієнтам (100%) перед операцією обов'язково виконує УЗД вен особисто
  • При виборі оперативної тактики пріоритет віддається радикальності та малоінвазивної методик, з найкращим естетичним результатом. Так, наприклад, мікрофлебектомія, яка набирає поширеність зараз, застосовується хірургом з 2000 року. Відня видаляються спеціальними гачками через прокол товстої голкою або прокол-розріз 1-2 мм. За свідченнями проводить операції при гострому тромбофлебіті варикозних вен, наприклад висхідний варікотромбоз

Хірургія - досвід роботи і методи лікування

• Десять років пропрацював в ургентної хірургії. Досвід роботи дозволяє застосовувати як відкриті так і лапароскопічні операції в невідкладної хірургії (гострий апендицит, гострий холецистит, защемлена грижа, проривна виразка, кишкова непрохідність та ін.)
  • Спеціалізується на лапароскопічних операціях при апендициті, калькульозному холециститі, кістах нирок, кістах яєчників, безплідді і спайках органів малого таза, ургентної гінекології (апоплексія, позаматкова вагітність). Бере участь в розробці і застосуванні методів ендоскопічної контактної лазерної літотрипсії при каменях нирок, сечоводів, сечового міхура
  • Спеціалізується і має великий досвід в хірургічному лікуванні гриж черевної стінки. Володіє всіма методами ауто- і алопластики

• УЗД вен нижніх кінцівок
  • Компресійна склеротерапія
  • Мікрофлебектомія (оперативне лікування варикозної хвороби)
  • Ендоскопічні операції в гінекології, хірургії та урології
  • Оперативне лікування гриж

Перевірені відгуки про лікаря

60 Відгуки
Наталия 20 Липень 2020
Консультація сподобалась, буду надалі спілкуватися з лікарем.
Дарья 26 Червень 2020
Единственное, что я была немного не готова! Кроме приема, доктор сделал еще и УЗИ, не оговаривая со мной! В принципе, прием длился не очень долго, я спрашивала по поводу будущей операции. На кассе, мне озвучили суму в два раза больше. Это мне немного не понравилось. А так, в целом, специалист очень классный. Я поняла, что ему можно доверится.
Валерия 19 Червень 2020
Дуже грамотний приємний в спілкуванні спеціаліст, що докладно пояснює суть проблеми, відповідає на всі питтання . Як на мене, вискокваліфікований лікар.
Мария 04 Січень 2020
Очень понравился доктор! Профессионал. Доктор дал очень хорошие рекомендации и даже морально успокоил. Прекрасная квалификация и прекрасно объясняет. Очень довольны и будем лечиться у данного доктора.
Ирина 24 Січень 2019
Консультация меня удовлетворила на 100 %.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ