Стоматологи в мікрорайоні Караваєві Дачі

Лікар Стоматолог Смирнова Наталія Григорівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії Смирнова Наталія Григорівна має значний досвід роботи. Проводить консультативні прийоми для дорослих і дітей, лікування захворювань слизових порожнини рота, лікування пародонтологічних проблем.
Лікар Стоматолог Денисенко Марина Михайлівна на Doc.ua
Лікар стоматолог вищої кваліфікаційної категорії Денисенко Марина Михайлівна має великий досвід роботи. Проводить консультативні прийоми для дітей і дорослих, лікування захворювань слизових порожнини рота, лікування пародонтологічних проблем; лазерну корекцію вуздечки язика, верхньої та нижньої губи, лазерне відбілювання зубів.
Лікар Стоматолог Глухенький Андрій Миколайович на Doc.ua
3.7
Спеціалізується на лікуванні, реконструкції та протезуванні зубного ряду із застосуванням новітніх технологій і методик, займається виправленням прикусу, естетичною стоматологією.
Лікар Стоматолог Засенко Юрій В'ячеславович на Doc.ua
Спеціаліст хірургічної та ортопедичної стоматології, лікар вищої категорії, виконує видалення зубів будь-якої складності, установку дентальних імплантатів і відновлення цілісності зубів - протезування. Проводить широкий спектр оперативних втручань в стоматології. Доктор виготовляє різні види кульшових вкладок і коронок при сильному руйнуванні зубів, використовуючи сучасні матеріали і методики. Регулярно відвідує різні лекції, семінари і курси удосконалення
Лікар Стоматолог Хрипко Ганна Миколаївна на Doc.ua
Асистент лікаря-стоматолога.
Лікар Стоматолог Грущак Олексій Олександрович на Doc.ua
Лікар-стоматолог займається лікуванням карієсу і його ускладнень (пульпіт, періодонтит) і видаленням зубів. У своїй роботі використовує індивідуальний підхід, чітко пояснюючи пацієнту причини і наслідки. Також проводить лікування пародонтологічних проблем (пародонтит, пародонтоз). Виконує лазерну корекцію вуздечки язика, верхньої та нижньої губи, професійну гігієну порожнини рота, в тому числі лазерне відбілювання