Дитячі Лікарі екстреної медицини в Києві

Сьогодні, 25 Квітня
Лікар Сімейний лікар, Лікар екстреної медицини, Педіатр Зінченко Богдан Олександрович на Doc.ua
Лікар невідкладної допомоги, сімейний лікар першої категорії. Займається діагностикою, веденням і лікуванням різних захворювань травної, дихальної, серцево-судинної систем і інфекційних захворювань на дому.
Лікар Сімейний лікар, Лікар екстреної медицини Скрипченко Оксана Володимирівна на Doc.ua
Сімейний лікар першої категорії, лікар медицини невідкладних станів, фахівець в області лікування захворювань таких напрямків, як терапія, гастроентерологія, кардіологія і педіатрія. При необхідності направляє пацієнта на аналізи і консультації вузькоспеціалізованих лікарів.
Лікар Лікар екстреної медицини Ващенко Михайло Володимирович на Doc.ua
Лікар невідкладних станів здійснює невідкладні виїзди до дорослих і дітей. Проводить консультації і маніпуляції в амбулаторних умовах. Надає невідкладну допомогу лікарськими засобами, виконує усі види реанімації та інтубації трахеї. Здійснює транспортування пацієнтів і медичний супровід
Лікар Лікар екстреної медицини Міняйло Денис Олегович на Doc.ua
Денис Олегович - фахівець з надання невідкладної допомоги дорослим та дітям з самого народження. Забезпечує оптимальні умови для підготовки і проведення знеболювання під час пологів, операцій, спеціальних лікувальних і діагностичних процедур. Проводить інтенсивну терапію у пацієнтів з невідкладними станами