Сторінка 4: Пародонтологи в Києві

Лікар Пародонтолог Калюжна  Наталія  Миколаївна на Doc.ua
Консультація від650 грн
Наталія Миколаївна — сертифікований лікар - пародонтолог, яка спеціалізується на підборі індивідуальних засобів гігієни, відбілюванні зубів ZOOM 4, лікуванні пародонтиту та професійній гігієні порожнини рота.
Лікар Пародонтолог Бойко  Віолета  Андріївна на Doc.ua
Консультація
Віолета Андріївна проводить діагностику та лікує гінгівіт, пародонтит та захворювання слизової оболонки. Навчає індивідуальної гігієни ротової порожнини.
Лікар Пародонтолог Науменко Юлія Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Юлія Олександрівна вирішує на своєму прийомі складні завдання збереження здоров'я зубів і ясен: проводить професійну гігієну порожнини рота, відбілювання зубів ZOOM 4, чистку зубів Air Flow
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Дихал Олена  Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на стоматології. Проводить професійну гігієну порожнини рота, консервативне лікування тканин пародонту, зняття над- та підясневих зубних відкладень (scaling and root planning - SRP), фотодинамічну терапію, плазмотерапію, відновлення природного кольору зубів за допомогою діодного лазера Biolase - Epic. Веде прийом для дітей від 10 років
Лікар Пародонтолог, Стоматолог-хірург Кожарін Олександр Михайлович на Doc.ua
4.1
Лікар другої категорії
Спеціалізується на хірургічної стоматології, видаляє зуби будь-якого ступеня складності. Крім видалення, проводить одно-, двоетапну імплантацію, застосовуючи імплантаційні системи Мis, Alpha-Bio, K3, Ankylos, Straumann. Лікує такі захворювання і патології, як: абсцес, рецесія ясен, періімплантіт, пародонтит, періостит, ретеновані зуби. Веде прийом для дітей від 6 років, пластика вуздечки від народження
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Коноваленко  Тетяна  Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Тетяна Вікторівна – лікар гігієніст-пародонтолог. Проводить комп'ютерну діагностику зубів та тканин пародонту. Спеціалізується на проведенні професійної гігієни порожнини рота, пародонтологічного лікування, лазерного відбілювання зубів.
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Новак  Тетяна  Сергіївна на Doc.ua
Тетяна Сергіївна - стоматолог-пародонтолог. Проводить комп’ютерну діагностику зубів і тканин пародонту, професійну гігієну порожнини рота, лікування гінгівіту та пародонтиту, пародонтологічне лікування, лазерне відбілювання зубів.
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Гаркун Аліна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології, пародонтології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: периімплантит, мукозит, пародонтит, гінгівіт
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Блоткевич Людмила Іванівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Доктор займається лікуванням карієсу будь-якої складності, лікуванням каналів під мікроскопом, художньою реставрацією, професійною гігієною ротової порожнини
Лікар Стоматолог, Пародонтолог  Аушева Анна Сергіївна на Doc.ua
Анна Сергіївна — головний лікар, пародонтолог і стоматолог. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: пародонтит, гінгівіт та ін.
chevron_left 4
Показати ще 7 Лікаріautorenew
5 chevron_right