Сторінка 433: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Буяло Валентина Віталіївна на Doc.ua
Валентина Віталіївна діагностує, а після проводить лікування патологій гінекологічного профілю (органів малого таза у жінок). Лікує статеві інфекції, хвороби запальної природи, порушення менструального циклу.
Лікар Онколог, Радіолог Рослякова Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Клінічний онколог, радіотерапевт, хіміотерапевт, променевий терапевт вищої категорії вже більше 20 років займається лікуванням новоутворень внутрішніх органів використовуючи променеву і хіміотерапію. Виконує діагностику пухлин на ранніх стадіях застосовуючи сучасні методики
Лікар Отоларинголог Максименко Костянтин Олександрович на Doc.ua
Лікар-отоларинголог має необхідний досвід і практичні навички для лікування патологій ЛОР-органів. Проводить пункцію гайморових пазух, разкриття абсцесів, катетеризацію слухових труб, промивання лакун мигдалин і інші лікувальні процедури
Лікар Отоларинголог Кононов Олександр Євгенійович на Doc.ua
Кононов Олександр Євгенійович
21рік досвіду
Сфера професійної діяльності Олександра Євгеновича включає терапію таких поширених патологічних станів в отоларингології, як отити зовнішнього і середнього вуха, гайморити, синусити, фронтити, ангіни, ларингіти, фарингіти, порушення слуху, паратонзилярні абсцеси та ін.
Лікар Уролог Стовбун Валентина Володимирівна на Doc.ua
Діагностує, проводить лікування хвороб, що виникають в сечостатевій системі. Надає ургентну допомогу хворим урологічного профілю, проводить консервативне лікування гіперплазії, еректильної дисфункції. Веде прийом іноземних пацієнтів: німецька, англійська
Доступний лікар
Консультация уролога - 450 грн
вул. Кудрявська, 31/33на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар УЗД-фахівець Хараберюш Галина Миколаївна на Doc.ua
Галина Миколаївна займається всебічною терапією патологій серця хронічного і підгострого характеру. Доктор володіє всіма видами ультразвукового обстеження для дорослих і дітей
Лікар Отоларинголог Грищенко Наталія Миколаївна на Doc.ua
Лікар отоларинголог Грищенко Наталія Миколаївна першої кваліфікаційної категорії проводить консультативні прийоми. видалення сірчаних пробок, продування слухових труб, вилучення чужорідних тіл з ЛОР-органів, катетеризацію слухових труб, промивання лакун піднебінних мигдалин, промивання порожнини носа, обколювання мигдалин, ендоларингеальне вливання, тампонада (передня, задня) порожнини носа, видалення поліпів, розтин абсцесу, промивання зовнішнього слухового проходу, промивання і продування барабанної порожнини.
Лікар Терапевт, Нефролог Лялюхіна Юлія Євгеніївна на Doc.ua
Серед пріоритетних напрямків роботи лікаря Люляхіной - діагностування, подальше лікування хвороб, що вражають внутрішні органи, органи дихання, нирки. Володіє методикою проведення спірометрії. Брала участь в міжнародних клінічних випробуваннях різних лікарських засобів.
Лікар Офтальмолог Овсієнко Вікторія Петрівна на Doc.ua
Спеціалізується на проведенні профілактичних оглядів у дітей, на лікуванні хвороб запальної природи, на підборі окулярів, видаленні сторонніх тіл, на визначенні по таблиці Рабкіна сприйняття кольору. Вікторія Петрівна компетентна в проведенні апаратної коригування міопії, косоокості, порушення акомодації, амбліопії
Лікувально-діагностичний центр АДОНІС на Григоренка
проспект П. Григоренка, 22/20на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Косметолог Король Ольга Юріївна на Doc.ua
Король Ольга Юріївна
Виконує чистку шкіри, хімічні пілінги, гальванізацію, мікрострумову і ультразвукову терапію, електростимуляцію. Проводить лазерну епіляцію, шліфування, видалення судин, видалення доброякісних новоутворень.