Косметологи в Києві до дому

Якщо вам терміново потрібна допомога косметолога або через щільний робочий графік ви не можете регулярно відвідувати клініку для виконання косметологічних процедур, то вирішити проблему допоможе наш сайт. Ми зібрали для вас кращих косметологів Києва, які надають допомогу на дому.

Портал DOC.UA надає можливість швидко і просто викликати платного косметолога додому в Києві, який допоможе відновити вашій шкірі здоровий блиск, пружність і сяйво молодості. Заявки приймаються цілодобово.

На сторінках нашого сайту ви знайдете анкети приватних лікарів косметологів з виїздом додому, вартість послуг яких обійдеться недорого. У профілі вказана інформація щодо кваліфікації лыкаря, його професійних навичок, а також ціна послуги. Відгуки пацієнтів допоможуть зробити обдуманий вибір.

Послуги приватного косметолога вдома в Києві - чудова можливість отримати вичерпну консультацію, грамотну допомогу в комфортних для вас умовах. У нас зможете оформити виклик як дитячого, так і дорослого фахівця.

Лікар Дерматовенеролог, Косметолог Шиліна Юлія Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології, косметології та лазерних процедурах. Лікар проводить дерматоскопію, панч-біопсію, радіохвильове і лазерне видалення новоутворень шкіри, безопераційну підтяжку обличчя, безопераційну ліпосакцію, фототерапію, лазерні шліфовки медичним лазером CO2
Клініка лазерної та клітинної медицини «Coolaser Clinic»
вул. Коновальця (М.Щорса), 32Бна карті
Печерськийм. Палац Спорту
Виклик додому
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
нд 05  трав.пн 06  трав.вт 07  трав.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису