Сторінка 3: Кардіохірурги в Києві

Лікар Кардіохірург Марковець Андрій Вікторович на Doc.ua
Лікар-кардіохірург, здійснює оперативні втручання на серці, фахівець лікує такі хвороби, як аритмія, стенокардія, кардіоміопатії, ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда, інсульт та ін.
Лікар Кардіохірург, Флеболог, Судинний хірург Береговий Олег В'ячеславович на Doc.ua
Спеціаліст з консервативного та оперативного лікування варикозної хвороби, тромбозів і захворювань периферичних артерій.
Лікар Кардіохірург Озерянський Назар Андрійович на Doc.ua
Доктор Озерянський Н.А. здійснює хірургічну терапію вроджених і набутих кардіопатологій у дітей різних вікових груп. Назар Андрійович є співавтором 7 медичних статей і 1 патенту в області кардіохірургії.
Лікар Кардіохірург Шателен Наталія Василівна на Doc.ua
Лікар-кардіохірург, проводить симультанні операції протезування двох клапанів серця в поєднанні з аортокоронарним шунтуванням, лікування інфекційного ендокардиту, а також профілактику у дітей правошлуночкової недостатності після корекції вад серця (вроджених).
Лікар Кардіохірург Поступальський Олександр Миколайович на Doc.ua
Лікар-кардіохірург, виконує весь спектр операцій, спрямованих на лікування інфаркту міокарда, серцевої недостатності, стенозу мітрального клапана, фібриляції і тріпотіння шлуночків, ішемічної хвороби серця.
Лікар Кардіохірург Мараренко Олександр Іванович на Doc.ua
Лікар-кардіохірург, має вищу категорію, головний напрямок професійної діяльності фахівця - лікування тромбоемболії легеневої артерії хірургічного напряму та ін. Стажувався в європейських кардіохірургічних центрах.
Лікар Кардіохірург Бойко Костянтин Сергійович на Doc.ua
Лікар-кардіохірург, спеціалізується на аортокоронарному шунтуванні (при наявності ішемічної хвороби серця), проведенні операцій на серцевих клапанах і ін. Лікує серцеву недостатність, інфаркт міокарда, аритмію серця.