Сторінка 5: Ендодонтисти в Києві

Лікар Стоматолог-ортопед, Стоматолог, Стоматолог-терапевт, Ендодонт, Ендодонтист Потєхін Дмитро Володимирович на Doc.ua
31рік досвіду
Доктор Потєхін спеціаліст у галузі протезування зубів, лікування кореневих каналів, кіст, ендодонтичному лікуванні складних зубів. У середньому кіста зуба зникає після лікування у Потєхіна за 3-6 місяців. Спеціалізується на відновленні фронтальних та бічних зубів. Використовує інноваційні технології у сфері незнімного протезування за допомогою безметалових конструкцій. Видаляє зуби будь-якої складності. Дмитро Володимирович для кожного пацієнта складає комплексний план лікування та разом із пацієнтом визначає пріоритети у лікуванні.
4.7
Лікар Стоматолог, Ендодонтист Лемешко Гордій Сергійович на Doc.ua
Гордій Сергійович займається лікуванням кореневих каналів зубів з використанням операційного мікроскопа, лікуванням карієсу зубів.
Лікар Стоматолог-терапевт, Ендодонтист Гижко Євгенія Олександрівна на Doc.ua
Євгенія Олександрівна, доктор-стоматолог-ортопед, ендодонтист. Спеціалізується на лікуванні карієсу, художній реставрації зубів, професійній гігієні, лазерному відбілюванні тощо
Лікар Стоматолог-терапевт, Ендодонтист Гетьман Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист, мікроскопіст спеціалізується на лікуванні кореневих каналів зубів із дентальним мікроскопом. Також лікар лікує карієс, проводить реставрацію зубів та лазерне відбілювання
Лікар Стоматолог, Ендодонтист Картавцев  Станіслав  Сергійович на Doc.ua
Станіслав Сергійович спеціалізується на терапевтичній стоматології. Має великий досвід роботи з дентальним мікроскопом, використання якого суттєво поліпшує якість лікування кореневих каналів. Займається лікуванням карієсу, пульпіту, періодонтиту, каналів зуба, карієсу методом ICON Також Станіслав Сергійович лікує зуби під седацією.