Харків

Сторінка 26: Дитячі лікарі в Харкові

Дивитись клініки в Харкові
Сьогодні, 6 Липня
Лікар Психолог Велігодська Дар'я Володимирівна на Doc.ua
Лікар психолог, який є залученими фахівцем центру Позитив. Має великий досвід роботи в центрах соціальних служб для сімей, дітей та молоді України, а також має в своєму розпорядженні практичний досвід в консультуванні наркозалежних та їх близького оточення.
Позитив (Positive)
вул. Петра Свинаренка, 9на карті
Шевченківський
Лікар Фтизіатр Калиновська Валентина Володимирівна на Doc.ua
Валентина Володимирівна спеціалізується в сфері фтизіатрії. Проводить діагностику і лікування туберкульозу у дітей, ускладнень після вакцинації БЦЖ.
Медичний центр b-healthy clinic
Повторна консультація 350 грн
пр.Московський 268-Бна карті
Немишлянськийм. Тракторний завод
Лікар Ортопед-травматолог Гречаник  Дмитро Сергійович на Doc.ua
Дмитро Сергійович ортопед-травматолог для дорослих та дітей від народження. Спеціалізується на лікуванні артриту, артрозу, хвороби Пертеса, бурситу, гемартрозу, дисплазії тазостегнових суглобів, остеохондрозу, плоскостопості тощо. Також лікар лікує травми ліктя та передпліччя, травми області гомілковостопного суглоба та стопи.
Доктор Харків Кідс, дитячий медичний центр
Первинна консультація ортопеда- травматолога дитячого - 400 грн.; Повторна консультація ортопеда-травматолога дитячого - 350 грн;
вул. Данилевського, 26на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Ендокринолог Глущенко  Катерина   Миколаївна на Doc.ua
Катерина Миколаївна спеціалізується на консультації та лікуванні ендокринологічних захворювань у дітей та дорослих, призначенні інсулінотерапії та дієти при цукровому діабеті. Лікар лікує такі захворювання як: аденома гіпофіза, хвороба Іценко-Кушинга, гіпертиреоз, гіпопаратиреоз, гіпотиреоз, гіпофункція яєчок (гіпогонадизм), низькорослість (карликовість), облисіння (алопеція), ожиріння, цукровий діабет, тиреоїд, і т.д.
Доктор Харків Кідс, дитячий медичний центр
Лікар проводить прийом лише онлайн! Онлайн-консультація ендокринолога первинна - 400 грн, Онлайн-консультація ендокринолога повторна - 350 грн
вул. Данилевського, 26на карті
Шевченківськийм. Університет