Ірпінь

Сторінка 8: Приватні лікарі Ірпеня

Лікар Андролог Грицай Дмитро Валерійович на Doc.ua
Лікар Мамолог, Онколог Сліпородська Лілія Леонідівна на Doc.ua
Лікар-мамолог і онколог проводить діагностику та лікування передракових захворювань молочних залоз. Займається лікуванням таких захворювань, як мастопатія, передменструальна масталгія, лактаційний і нелактаційний мастит, фіброаденома.
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Подколзіна Ольга Фрідріхівна  на Doc.ua
Ольга Фрідріхівна - педіатр, сімейний лікар, фахівець з медицини невідкладних станів. Проводить діагностику і лікування широкого спектру захворювань терапевтичного профілю, ведення дитини до року, консультації з питань вакцинації та правильного догляду за дітьми та ін.
Лікар Невролог Кушнір Наталія Олександрівна на Doc.ua
Наталія Олександрівна спеціалізується на неврології. Займається діагностикою та лікуванням хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона, люмбаго, вегетосудинної дистонії, мігрені, невропатії (невриту), неврозу, депресії та ін.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Черевко Олена Дмитрівна на Doc.ua
Олена Дмитрівна спеціалізується на дерматовенерології, косметології та трихології. Займається лікуванням алергічного контактного дерматиту, грибкових уражень волосистої частини голови і нігтів, піодермії, себорейного дерматиту, розацеа, демодекозу та ін.
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Гвоздецька Катерина Вікторівна на Doc.ua
Катерина Вікторівна займається лікуванням гострих і хронічних захворювань органів малого таза, порушень менструального циклу, ендокринних розладів, сечостатевих інфекцій. Здійснює діагностику і лікування патологій шийки матки, консультує з підбору контрацепції
Лікар Гінеколог, Хірург Агабабов Ростислав Матвійович на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, завідувач відділенням гінекології, провідний спеціаліст. Володіє лапароскопічними методиками в оперативній гінекології. Проводить лікування пацієнток з безпліддям, усіма формами ендометріозу, кіст яєчників, гінекологічними новоутвореннями і фіброміомою матки
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Костиркін Олексій Анатолійович на Doc.ua
Лікар Костиркін О.А. проводить огляд, спостереження та лікування пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, дихальних шляхів, проводить профілактику дефіцитних станів, контроль динаміки фізичного психоемоційного розвитку у дітей, займається формуванням індивідуального плану вигодовування, розробляє індивідуальний календар вакцинації.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Айзятулова Дінара Рушанівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог володіє методами консервативної терапії і оперативного лікування, в тому числі лікування безпліддя методами допоміжних репродуктивних технологій, методиками ендоскопічних операцій (лапароскопія, гістероскопія)
Лікар Акушер-гінеколог Клокун Юлія Володимирівна на Doc.ua
Юлія Володимирівна займається лікуванням аменореї, вагініту, бартолініта, генітального герпесу, дисменореї, дисплазії епітелію шийки матки, лейкоплакії шийки матки, патологічного клімаксу, мікоплазмозу, кандидозу. Проводить відеокольпоскопію, УЗД органів малого таза, УЗД при вагітності та інші процедури
chevron_left
Показати ще 9 Лікаріautorenew
8 9 chevron_right