Ірпінь

Сторінка 7: Приватні лікарі в Ірпені

Лікар Проктолог, Хірург Галич Олександр Вікторович на Doc.ua
Консультація від790 грн
Лікар-проктолог вищої категорії спеціалізується на видаленні свищів прямої кишки, гемороїдальних вузлів і анальних бахромок, кондилом, папілом, поліпів. Крім оперативних втручань, лікар застосовує консервативне лікування проктиту, коліту, синдрому подразненого кишечника, запору, свербіння заднього проходу і тріщин
Лікар Невролог Кушнір Наталія Олександрівна на Doc.ua
Наталія Олександрівна спеціалізується на неврології. Займається діагностикою та лікуванням хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона, люмбаго, вегетосудинної дистонії, мігрені, невропатії (невриту), неврозу, депресії та ін.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Черевко Олена Дмитрівна на Doc.ua
Олена Дмитрівна спеціалізується на дерматовенерології, косметології та трихології. Займається лікуванням алергічного контактного дерматиту, грибкових уражень волосистої частини голови і нігтів, піодермії, себорейного дерматиту, розацеа, демодекозу та ін.
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Гвоздецька Катерина Вікторівна на Doc.ua
Катерина Вікторівна займається лікуванням гострих і хронічних захворювань органів малого таза, порушень менструального циклу, ендокринних розладів, сечостатевих інфекцій. Здійснює діагностику і лікування патологій шийки матки, консультує з підбору контрацепції
Лікар Гінеколог, Хірург Агабабов Ростислав Матвійович на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, завідувач відділенням гінекології, провідний спеціаліст. Володіє лапароскопічними методиками в оперативній гінекології. Проводить лікування пацієнток з безпліддям, усіма формами ендометріозу, кіст яєчників, гінекологічними новоутвореннями і фіброміомою матки
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Костиркін Олексій Анатолійович на Doc.ua
Лікар Костиркін О.А. проводить огляд, спостереження та лікування пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, дихальних шляхів, проводить профілактику дефіцитних станів, контроль динаміки фізичного психоемоційного розвитку у дітей, займається формуванням індивідуального плану вигодовування, розробляє індивідуальний календар вакцинації.
Лікар Кардіолог Волошина  Оксана Сергіївна на Doc.ua
Оксана Сергіївна спеціалізується на кардіології. Працює за принципами доказової медицини і міжнародних протоколів. Займається лікуванням таких захворювань, як: гіпертонічна хвороба, гострий інфаркт міокарду, ішемічна хвороба серця хронічна ревматична хвороба серця, порушення ритму серця. Також Оксана Сергіївна виконує електрокардіографія (ЕКГ) та ехокардіографія (УЗД серця).
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Айзятулова Дінара Рушанівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог володіє методами консервативної терапії і оперативного лікування, в тому числі лікування безпліддя методами допоміжних репродуктивних технологій, методиками ендоскопічних операцій (лапароскопія, гістероскопія)
Лікар Терапевт Машталір  Марія  Володимирівна на Doc.ua
Лікар-терапевт. Марія Володимирівна займається діагностикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів, органів сердцево-судинної системи, сечо-статевої системи. Працює за принципами доказової медицини і міжнародних протоколів. Член асоціації превентивної та антиейджинг медицини.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Панасенко Лариса Василівна на Doc.ua
Лікар УЗ-діагностики, досконально володіє методами УЗ-дослідження і сканування всіх органів та систем організму: черевної порожнини, заочеревинної порожнини, малого тазу, молочної та щитовидної залоз. Дає експертну оцінку результатам УЗ-діагностики
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
7 8 9 chevron_right