Дніпро

Стоматологи в районах Чечелівський

Лікар Ортодонт, Стоматолог Касьяненко Інна Миколаївна на Doc.ua
Ортодонт, дитячий стоматолог. Займається виправленням положення і форми зубних дуг, закріпленням хірургічної корекції при аномалії прикусу, перебудовою жувальної, мімічної мускулатури, використовуючи ортодонтичні апарати.
Лікар Стоматолог Литвин Михайло Миколайович на Doc.ua
4.5
Михайло Миколайович Литвин спеціалізується на лікуванні хвороб, які вражають скронево-нижньощелепний суглоб. Лікування лікар Литвин проводить за допомогою оклюзійних шин (кап), також він проводить протезування на імплантатах, тотальні реконструкції ротової порожнини, художні реставрації (прямі). Михайло Миколайович має ряд наукових статей, він займається розробкою власних методик лікування.
Лікар Стоматолог Матанцева Валерія Олександрівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт першої категорії, працює з пацієнтами, що страждають від карієсу, пульпіту, періодонтиту, а також запальними процесами слизової оболонки порожнини рота. Проводить vector-терапію, відбілювання зубів, високохудожні реставрації зубів.
Лікар Стоматолог Салюк Олена Валеріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Займається лікуванням пацієнтів, у яких діагностовано аномалії зубощелепної системи, придбані дефекти, деформації, а також пошкодження жувальної-мовного апарату. Також спеціалізується на терапевтичному лікуванні карієсу, його ускладнень, хвороб некаріозної природи.
Лікар Стоматолог Касянова Олена Леонідівна на Doc.ua
Стоматолог-ортопед. У професійну область інтересів Олени Леонідівни входить протезування зубів - знімними/незнімними конструкціями, бюгельними протезами, послуги з мікропротезування, протезування на імплантатах.
Лікар Стоматолог Бурага Ілона Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Професійні інтереси - лікування аномалій, що виникають в зубощелепній системі, деформацій, набутих дефектів, пошкоджень жувальної-мовного апарату. Крім цього займається терапевтичним лікуванням карієсу, його ускладнень, а також хвороб, що мають некаріозну природу.
Лікар Стоматолог Павлик Аліна Сергіївна на Doc.ua
Дитячий стоматолог, спеціалізується на герметизації фісур, лікуванні карієсу, навчанні правильному чищенню зубів, спостереженні за станом ротової порожнини у дитини.
Лікар Стоматолог Тараненко Алеся Миколаївна на Doc.ua
Лікує некаріозні пошкодження зубів, а саме гіпоплазію емалі, флюороз емалі, клиновидний дефект, патологічну стертість зубів, некроз твердих тканин, ерозію емалі, гіперестезію. Також займається лікуванням каріозних пошкоджень, ускладнень, викликаних карієсом.
Лікар Стоматолог Юрист Оксана Володимирівна на Doc.ua
В область професійних інтересів Оксани Володимирівни входить ендодонтичне лікування (методика по медикаментозному, механічного впливу на кореневі канали, що включає в тому числі і пломбування, пародонтологію), одонтологічне лікування каріозних пошкоджень зубів (періодонтиту, пульпіту, карієсу).