Дніпро

Стоматологи в районах Шевченківський

Лікар Стоматолог Бєлова Лусіне Альбертівна на Doc.ua
Консультація від800 грн
Лікар є фахівцем в терапевтичної стоматології. Лікує карієс, відновлює зуби і кореневі канали та ін. Веде прийом дітей і дорослих. Є учасником Асоціації дитячих стоматологів України. Особливістю дитячого прийому у Лусіне Альбертівни є індивідуальний психологічний підхід.
Лікар Стоматолог Брус Павло Вікторович на Doc.ua
Лікар стоматолог, проводить лікування карієсу, періодонтиту, захворювань пародонту, реставраціями всіх груп зубів зі штифтами (скловолоконними) і без і т.д.
Лікар Стоматолог Белявський Євгеній Антонович на Doc.ua
Стоматолог вищої категорії. Має досвід роботи більше 35 років. Професійні інтереси - лікування каріозних пошкоджень зубів, установка коронок, вкладок, знімних/незнімних протезів.
Лікар Стоматолог Проців Ольга Володимирівна на Doc.ua
Ольга Володимирівна - стоматолог-терапевт, пародонтолог. Проводить лікування зубів, реставрацію зубів, лікування кореневих каналів під мікроскопом, професійну гігієну порожнини рота, відбілювання зубів, плазмоліфтинг. Допомагає при карієсі, пульпіті, періодонтиті, естетичній деформації зуба, гінгівіті, пародонтиті
Лікар Стоматолог Удєлова Ганна Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціалізується на лікуванні каріозного пошкодження зуба, ускладнень, викликаних таким пошкодженням (періодонтит, пульпіт), хвороб пародонта, кореневих каналів, м'яких тканин рота (гінгівіт, стоматит).
Лікар Стоматолог Кукліна Олена Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Стоматолог веде прийом дітей і дорослих, виконує діагностику та лікування каріозних уражень, зубного каменю, а також ускладнень карієсу - пульпіту, періодонтиту. Проводить професійну гігієну порожнини рота, всі види протезування, а також полум'яне відбілювання і естетичну реставрацію зубів
Лікар Стоматолог Белявський Олександр Євгенійович на Doc.ua
Олександр Євгенович спеціалізується на професійному чищенні і відбілюванні зубів, проводить фторування, герметизацію фісур, а також терапевтичне лікування зубів
Лікар Стоматолог Калініна Ганна Георгіївна на Doc.ua
Надає послуги за профілем терапевтичної стоматології. Проводить лікування каріозних пошкоджень зубів, процедури з імплантології, естетичної реставрації, ортопедичної стоматології.
Лікар Стоматолог Громова Світлана Іванівна на Doc.ua
Стоматолог надає терапевтичну допомогу в лікуванні зубів. Крім того проводить їх реставрацію, лікує кореневі канали під мікроскопом. Допомагає при проблемах карієсу, пульпіту, періодонтиту, при естетичній деформації зубів
Лікар Стоматолог Маслова Наталія Віталіївна на Doc.ua
Є головним лікарем в клініці «Стома-сервіс», що надає стоматологічні послуги. В роботі спеціалізується на протезуванні - методиках по відновленню, заміщенню зубів, які були пошкоджені або частково втрачені.
1 2 3
Показати ще 10 Лікаріautorenew