Черкаси

Сторінка 2: Хірурги в Черкасах

Лікар Хірург Авер'янов  Володимир  Олександрович на Doc.ua
Володимир Олександрович – лікар хірург вищої категорії. Спеціалізується на консервативній та оперативній хірургії. Також лікар лікує, у тому числі оперативно хвороби судин та захворювання проктологічного характеру. Володимир Олександрович виконує як планові, так і невідкладні оперативні втручання. Приймає дітей із 10 років.
Лікар Проктолог, Хірург Троц  Олег  Вікторович на Doc.ua
21рік досвіду
Олег Вікторович - лікар хірург-проктолог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як геморой, анальні тріщини, анальні поліпи, анальні папіломи та кондиломи ануса, тромбози зовнішніх гемороїдальних вузлів, абсцес, атерома шкіри, доброякісні утворення жирової тканини шкіри та ін.
Лікар Хірург Виноградов  Сергій Валентинович на Doc.ua
Сергій Валентинович спеціалізується на дитячій хірургії. Проводить діагностику та лікування травм та інших ушкоджень шкірного покриву та слизових оболонок, зрощення крайньої плоті, грижі у дітей, неопущення яєчка та ін. Також лікар виконує амбулаторні лікарські маніпуляції.
Лікар Хірург, Судинний хірург, Флеболог Карман  Богдан  Анатолійович на Doc.ua
Хірург займається лікуванням шкірних та запальних захворювань, переломів, травм та розтяжок, вроджених патологій, видаленням стороннього тіла, відмерлих тканин та доброякісних новоутворень, виконує пересадку шкіри, а також проводить обробку ран (первинну або вторинну), накладає пов'язки тощо.
Лікар УЗД-фахівець, Хірург Подобід Олег Едуардович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Проводить оперативні втручання в плановому та екстренному порядку при жовчокам‘яній хворобі, гострому панкреатиті, грижах передньої черевної стінки, апендицитах, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки. Займається діагностикою та лікуванням доброякісних утворень шкіри та підшкірно-жирової клітковини.
Ваш лікар поруч, центр сімейної медицини
вул. Верхня Горова 36/1на карті
Черкасская область
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
чт 23  трав.пт 24  трав.сб 25  трав.keyboard_arrow_right
Лікар Мамолог, Хірург Самохвал Костянтин Віталійович на Doc.ua
Костянтин Віталійович займається діагностикою, оперативним і консервативним лікуванням молочних залоз
Лікар Хірург, Проктолог Полець Дмитро Олександрович на Doc.ua
Дмитро Олександрович - лікар хірург-проктолог, в лікуванні проктологічних захворювань застосовує як консервативні, так і оперативні методи лікування