Бровари

Сторінка 4: Сімейні лікарі в Броварах

Лікар Сімейний лікар Савеленко Ірина Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Займається лікуванням таких хвороб, як: грип, пневмонія, риніт, ангіна
Лікар Сімейний лікар Батюк Олена Анатоліївна на Doc.ua
Сімейний лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Займається профілактикою і лікуванням гострих респіраторних захворювань, хвороб дихальної та серцево-судинної системи, патологій шлунково-кишкового тракту, неврологічних захворювань
Лікар Сімейний лікар Казнодій Наталія Дмитрівна на Doc.ua
Сімейний лікар вже близько 20 років займається діагностикою та лікуванням алергічних, інфекційних, імунних хвороб. Підбирає комплексне лікування при захворюваннях органів травлення, серцево-судинної системи і запальних процесах сечостатевої системи
Лікар Сімейний лікар Морозьонкова Оксана Вікторівна на Doc.ua
Оксана Вікторівна — лікар загальної практики - сімейної медицини вищої кваліфікаційної категорії. Займається діагностикою та лікуванням застудних захворювань, грипу, тонзиліту, фарингіту, бронхіту, гастриту, панкреатиту та ін.
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Єршова Вікторія Валеріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні гострої респіраторної патології, патологій дихальних шляхів, гастропатології, патологій сечовивідної системи. Лікує такі захворювання у дітей, як пневмонія, грип, бронхіальна астма, пієлонефрит, гастрит
Лікар Сімейний лікар Чернега Сергій Михайлович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Займається лікуванням таких хвороб, як: грип, бронхіт, пневмонія, гастрит, панкреатит, цистит, серцева недостатність
Лікар Сімейний лікар Романова Таміла Олександрівна на Doc.ua
Таміла Олександрівна — лікар загальної практики - сімейної медицини. Веде прийом дорослих та маленьких пацієнтів. Займається лікуванням та діагностикою застудних захворювань, грипу, бронхіту, пневмонії, отиту, тонзиліту, фарингіту, гастриту, холециститу та ін.
Лікар Сімейний лікар Андрієць Юлія Василівна на Doc.ua
Спеціаліст сімейної медицини першої категорії надає допомогу пацієнтам з порушеннями функцій органів шлунково-кишково тракту, серця і судин, дихальної системи. Лікує ГРВІ, астму, пневмонію та інші захворювання у дорослих і маленьких пацієнтів
Лікар Сімейний лікар Самойлова Людмила Іванівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Займається лікуванням таких хвороб, як: грип, бронхіт, пневмонія, панкреатит, коліт, риніт
Лікар Сімейний лікар Корінь Яна Вікторівна на Doc.ua
Займається лікуванням таких захворювань, як: бронхіт, обструктивний бронхіт, неускладнені форми пневмонії, інфекції сечовивідних шляхів, ацетонемічний синдром, ангіна, гострий тонзиліт, вітряна віспа, скарлатина, стрептодермія
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right