Лікар Невролог Паненко Світлана Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про лікаря Паненко Світлана Олександрівна

Лікар вищої категорії
28 років досвіду
Діти
Лікар вищої категорії. Спеціалізація — дитяча неврологія. Світлана Олександрівна — завідуюча відділенням неврології, провідний фахівець, сертифікований фахівець у лікуванні епілепсії. Володіє методикою трактування ЕЕГ, приймає дітей від 0 до 18 років. Діагностує і лікує напади судом під час сну або вдень, "перекос обличчя", затримку мовного, рухового або розумового розвитку дитини і т. д.
Евромед на вул. Гоголя
ул. Гоголя, 2на карті
Ленінський
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
21 Відгуки
Денис 01 Лютий 2022
Лікар досвідчена, дуже гарно все пояснила, прийом сподобався
Роман 30 Грудень 2020
Сьогодні з дворічним сином були на прийомі в Світлани Олександрівни. Лікар компетентна в своїй справі. Все доступно пояснила, як-то кажуть "розклала по поличках". Рекомендую!
Ульяна 03 Вересень 2020
Дуже уважний лікар, дуже багато часу приділив нашій проблемі. Я залишилась дуже задоволена і рекомендую всім звертатися до лікаря.
Владислав 24 Липень 2020
Приехали с сыном к Светлане Александровне с другого города. И совсем не пожалели. Консультация оказалась очень продуктивной, также нас протестировал и проконсультировал детский психиатр Литвиненко Юлия Петровна. Наконец-то, нам поставлен точный диагноз после нескольких лет наведения . Лечение назначено, обязательно приедем на повторную консультацию. Консультацией мы очень довольны. Приятно удивила клиника и специалисты! Рекомендуем .
Максим 22 Липень 2020
Лікар нам дуже сподобався. Лікар нам допоміг і бажаємо людям звертатися до лікаря.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Вінниця