Лікар Невролог Паненко Світлана Олександрівна на Doc.ua

Паненко Світлана Олександрівна

Лікар вищої категорії
28 років досвіду
Діти
Лікар вищої категорії. Спеціалізація — дитяча неврологія. Світлана Олександрівна — завідуюча відділенням неврології, провідний фахівець, сертифікований фахівець у лікуванні епілепсії. Володіє методикою трактування ЕЕГ, приймає дітей від 0 до 18 років. Діагностує і лікує напади судом під час сну або вдень, "перекос обличчя", затримку мовного, рухового або розумового розвитку дитини і т. д.
Евромед на вул. Гоголя
ул. Гоголя, 2на карті
Ленінський
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Має величезний досвід роботи 28 років у Вінницькій обласній дитячій лікарні
  • Є позаштатним дитячим реабілітологом у Вінницькій області
  • Сертифікований фахівець в лікуванні епілепсії
  • Володіє методикою трактування ЕЕГ

Освіта

• Вінницький національний медичний університет імені М. І. Пирогова (1992)
  • Інтернатура на базі Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова за фахом «Дитяча неврологія» (1993)

Участь в асоціаціях

• Член УПЕЛ

Виконувані процедури

Діагностика та лікування таких станів у дітей:

• Напади судоми під час сну або вдень, а також при високій температурі
  • Головний біль, запаморочення, швидка стомлюваність
  • Нервовий тік
  • Поява додаткових рухів
  • Нетримання сечі, калу
  • Зміна ходи
  • Гіпер- або гіпотонус верхніх і нижніх кінцівок
  • Погіршення активності рухів
  • «Перекіс» обличчя
  • Погіршення сну
  • Втрата свідомості
  • Затримка мовного, рухового або розумового розвитку дитини
  • Поява гострого порушення мозкового кровообігу і черепно-мозкової травми

Перевірені відгуки про лікаря

21 Відгуки
Денис 01 Лютий 2022
Лікар досвідчена, дуже гарно все пояснила, прийом сподобався
Роман 30 Грудень 2020
Сьогодні з дворічним сином були на прийомі в Світлани Олександрівни. Лікар компетентна в своїй справі. Все доступно пояснила, як-то кажуть "розклала по поличках". Рекомендую!
Ульяна 03 Вересень 2020
Дуже уважний лікар, дуже багато часу приділив нашій проблемі. Я залишилась дуже задоволена і рекомендую всім звертатися до лікаря.
Владислав 24 Липень 2020
Приехали с сыном к Светлане Александровне с другого города. И совсем не пожалели. Консультация оказалась очень продуктивной, также нас протестировал и проконсультировал детский психиатр Литвиненко Юлия Петровна. Наконец-то, нам поставлен точный диагноз после нескольких лет наведения . Лечение назначено, обязательно приедем на повторную консультацию. Консультацией мы очень довольны. Приятно удивила клиника и специалисты! Рекомендуем .
Максим 22 Липень 2020
Лікар нам дуже сподобався. Лікар нам допоміг і бажаємо людям звертатися до лікаря.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Вінниця