Лікар Терапевт Шевченко Олександра Сергіївна на Doc.ua

Шевченко Олександра Сергіївна

Лікар другої категорії
Консультація від1290 грн
Доктор спеціалізується на терапії. Займається лікуванням таких захворювань, як: серцева недостатність, ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія, холецистит, гастрит, синусит, риніт, бронхіт та ін. Веде прийом для дорослих
«Check-up стандартний (для жінок)»
Якщо ви хочете переконається в тому, що ваша серцево-судинна система в порядку, а цукровий діабет вам не страшний, вибирайте пакет «Сheck-up стандартний». Наші лікарі перевірять ваш організм, починаючи від показників крові і закінчуючи УЗД щитовидки. Ретельний огляд дозволить вам попередити виникнення деяких хвороб і зміцнити здоров'я! Також ви зможете обговорити з сімейним лікарем проблеми, які вас турбують і змушують турбуватись. Не відкладайте турботу про своє здоров'я на завтра. Заплануйте довгу і яскраве життя без таблеток і медичної карти на сто сторінок! І нехай у хвороб не буде жодної можливості впливати на ваше майбутнє!
03:36:13
«Check-up розширений (для жінок)»
Комплексний сheck-up в ISIDA дозволяє: визначити схильність до розвитку хвороб, зокрема - генетично обумовлених; провести профілактику хвороб; виконати ранню діагностику і лікування існуючий захворювань. Розширений сheck-up потрібен вам, якщо ви: • хочете контролювати своє здоров'я і зміцнювати його; • маєте порушення режиму сну, хронічну втому; • періодично стикаєтеся зі стресами; • відчуваєте тривожність; • схильні до депресивних станів; • хочете вести здоровий спосіб життя, але не знаєте з чого почати; • не можете скинути зайву вагу; • цінуєте свій час і не готові витрачати його на лікування хвороб, розвиток яких можна уникнути.
03:36:13
«Check-up розширений (для чоловіків)»
Комплексний сheck-up в ISIDA дозволяє: визначити схильність до розвитку хвороб, зокрема - генетично обумовлених; провести профілактику хвороб; виконати ранню діагностику і лікування існуючих захворювань. Розширений сheck-up потрібен вам, якщо ви: • хочете контролювати своє здоров'я і зміцнювати його; • маєте порушення режиму сну, хронічну втому, від якої втомилися; • періодично стикаєтеся зі стресами; • відчуваєте тривожність; • схильні до депресивних станів; • хочете вести здоровий спосіб життя, але не знаєте з чого почати; • не можете скинути зайву вагу; • цінуєте свій час і не готові витрачати його на лікування хвороб, розвиток яких можна уникнути.
03:36:13
«Check-up стандартний (для чоловіків)»
Здоров'я - найцінніший ресурс, яким володіє людина. У сучасному світі, який задає шалений ритм, знати, що ти здоровий - це найкращий подарунок. Тому навіть якщо ви відчуваєте себе «начебто нормально», подаруйте собі або своїм близьким щорічний сheck-up організму. Це швидко, доступно і потрібно! Наші лікарі уважно оглянуть вас або ваших рідних і допоможуть зміцнити здоров'я, щоб запобігти розвитку хвороб в майбутньому.
03:36:13
Check-up базовий (для дорослих)» в клініці ІСІДА»
Базовий сheck up підходить для жінок і чоловіків без специфічних скарг і допомагає переконатися у відсутності патологій в режимі реального часу. Завдяки комплексній діагностиці можна переконатися у відсутності захворювань або виявити ознаки патологій і визначитися з додатковими специфічними обстеженнями.