УЗД печінки в Києві - Деснянський район(4)

• Оплата карткою,

На базе медицинского центра MyDerm пациентам предоставляется лабораторная и инструментальная диагностика для выявления существующих патологий кожи, ногтей и заболеваний волос, что позволяет безотлагательно приступить к терапии и разработать профилактические методы ще

• Пн-Сб: 9:00-20:00

вул. Євгена Сверстюка, 11-Б. На карті

Дніпровський , м.Лівобережна

від 460 грн
      • УЗД печінки та жовчного міхура
        460 грн
  • Діагностичний центр

«Омега-Київ» - багатопрофільний медичний центр, який відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Установа працює з 2003 року, і весь цей час досвідчені лікарі допомагають людям відновлювати здоров'я і не поступатися хвороб жодну з можливостей, які дає життя здоровій людині. Медичний центр «Омега-Київ» розташований в зручному районі Києва ще

• Пн-Вс: 8:00-21:00

вул. Андрія Малишка, 39. На карті

Дніпровський , м.Чернігівська

від 2 200 грн
      • Волюмометрія печінки з ЗD моделюванням по результатам дослідження КТ/МРТ Омега-Київ
        2 200 грн
      • Волюмометрія печінки з ЗD моделюванням по результатам доставленного DICOM дослідження КТ/МРТ з інших центрів.
        2 500 грн
    2 послуги діагностичного центру Продивитися весь прайс лист
  • Діагностичний центр

Медичний центр «Верітас» надає пацієнтам діагностичну та лікувальну допомогу в таких напрямках як травматологія, ортопедія, неврологія, ендокринологія, наркологія. ще

вул. Алматинська, 39а. На карті

Дніпровський , м.Чернігівська

від 480 грн
      • УЗД жовчного міхура та печінки
        480 грн
    • Паркінг,
    • Оплата карткою,

Медичний центр "ГруальМед" - сучасний медичний заклад, що пропонує широкий спектр послуг для дорослих і дітей, зокрема дерматологічні, неврологічні, сімейні послуги та УЗД діагностику,подологію,естетичну медицину . Основні характеристики "ГруальМед": Професійний персонал: Досвідчена команда лікарів Сучасне обладнання: Останні медичні технології. Індивідуальний підхід: Персонал враховує індивідуальні потреби. Широкий спектр послуг: Дерматологія, неврологія, УЗД тощо. Сімейний лікар: Дбаємо про здоров'я всієї родини. Конфіденційність: Збереження конфіденційності медичних даних. Місія "ГруальМед": Підтримка та вдосконалення здоров'я пацієнтів - наш пріоритет. Запрошуємо до нашого центру для найкращої медичної допомоги в вашому районі. ще

• Сб: вихідний
    • Нд: вихідний