Вірамед

Багатопрофільна клініка, яка надає послуги з трансплантації волосся, консультації досвідчених лікарів різних спеціальностей, інструментальні та лабораторні дослідження. У медичному центрі дбають про кожного пацієнта ще

• Пн-Сб: 10:00-18:00
  • Нд: вихідний

вул. Вітрука, 32. На карті

Богунський

Вірамед  це медичний заклад, у якому надають сучасну медичну допомогу для дорослих і дітей. У центрі лікарі можуть проконсультувати, провести огляд, діагностичні дослідження і на основі цього підібрати найбільш дієву методику лікування.

Напрями

У медичному центрі «Вірамед» можуть надати допомогу за такими напрямками, як:

• Трихологія
  • Кардіологія
  • УЗД-діагностика
  • Лабораторна діагностика

Фахівці

У центрі працюють досвідчені лікарі з вищою медичною освітою. Вони на постійній основі вдосконалюють рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів таких, як: курси, семінари, майстер-класи, науково-практичні конференції. Це дозволяє їм застосовувати сучасні методики лікування різного спектру захворювань. Для діагностичних досліджень лікарі використовують УЗД Toshiba-xario200.

Послуги

У медцентрі надають послуги:

• консультативний прийом;
  • трансплантація волосся;
  • новітні методики лікування шкірних захворювань (особливо псоріазу);
  • лікування випадіння волосся;
  • малоінвазивна проктологія;
  • підбір дієвої схеми лікування.

В клініці персонал уважний, приємний, дуже чиста клініка, ніяких нарікань. Діагностику провели, документи дали, на питання відповіли, все було добре

Леонід, 08.12.2023

В клініці робила діагностику, УЗД-спеціаліст дуже сподобався. Будемо звертатися ще

Тамара, 23.09.2021

ул. Университетская (Пушкинская) 56. На карті