МДЦ Експерт Житомир

Мережа медичних діагностичних центрів «Експерт» пропонує своїм клієнтам широкий вибір послуг діагностики для дорослих і дітей: УЗД, КТ, МРТ. Також в діагностичному центрі Ви зможете проконсультуватися з досвідченим рентгенологом. ще

• Пн-Сб: 9:00-18:00
  • Нд: вихідний

вул. Університетська (Пушкінська) 56. На карті

Королевський

Мережа медичних діагностичних центрів «Експерт» пропонує своїм клієнтам широкий вибір послуг діагностики для дорослих та дітей. Діагностичні центри розташовані в таких містах, як: Київ, Дніпро, Черкаси, Житомир, Харків, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Суми, Шепетівка.

Мережа ДЦ «Експерт» надає такі послуги:

• Комп’ютерна томографія
  • Магнітно-резонансна томографія
  • Ультразвукове дослідження
  • Нейроміографія
  • Консультація лікаря-рентгенолога

Всі центри «Експерт» обладнані найсучаснішими діагностичними апаратами Toshiba. Таке обладнання дозволяє отримати найточнішу інформацію про структуру органів і тканин, і надає лікарю можливість найточніше поставити діагноз і сформувати схему лікування. Також, що не найменш важливо, всі патології можна побачити неінвазивно, тобто без оперативного втручання.

Переваги діагностичних центрів «Експерт»:

• Сучасне обладнання
  • Консультації досвідчених фахівців
  • Доступні ціни
  • Комфортні умови проведення діагностики
  • Широкий вибір діагностичних послуг

Дуже дякую за допомогу, все пройшло добре, окрема подяка сервісу за швидкий запис.

Дарина, 26.08.2024

Обслуговування оцінюю на найвищій бал, мені все сподобалося, дякую.

Павло, 19.07.2024

Сподобалось що не довелось довго чекати, гарний сервіс та професійні лікарі.

Марина, 12.07.2024

Хороша клініка, уважний персонал, в клініку зверталась не перший раз, все влаштовує

Світлана, 09.07.2024

В клініці дуже хороший лікар діагностики КТ, гарно прийняв, дуже уважний та відповідальний, візит в клініку сподобався

Віра, 06.07.2024

ул. Михаила Грушевского, 5В. На карті