МДЦ Експерт Житомир

Мережа медичних діагностичних центрів «Експерт» пропонує своїм клієнтам широкий вибір послуг діагностики для дорослих і дітей: УЗД, КТ, МРТ. Також в діагностичному центрі Ви зможете проконсультуватися з досвідченим рентгенологом. ще

• Пн-Сб: 9:00-18:00

вул. Університетська (Пушкінська) 56. На карті

Королевський

Мережа медичних діагностичних центрів «Експерт» пропонує своїм клієнтам широкий вибір послуг діагностики для дорослих та дітей. Діагностичні центри розташовані в таких містах, як: Київ, Дніпро, Черкаси, Житомир, Харків, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Суми, Шепетівка.

Мережа ДЦ «Експерт» надає такі послуги:

• Комп’ютерна томографія
  • Магнітно-резонансна томографія
  • Ультразвукове дослідження
  • Нейроміографія
  • Консультація лікаря-рентгенолога

Всі центри «Експерт» обладнані найсучаснішими діагностичними апаратами Toshiba. Таке обладнання дозволяє отримати найточнішу інформацію про структуру органів і тканин, і надає лікарю можливість найточніше поставити діагноз і сформувати схему лікування. Також, що не найменш важливо, всі патології можна побачити неінвазивно, тобто без оперативного втручання.

Переваги діагностичних центрів «Експерт»:

• Сучасне обладнання
  • Консультації досвідчених фахівців
  • Доступні ціни
  • Комфортні умови проведення діагностики
  • Широкий вибір діагностичних послуг

Хороша клініка, діагностику зробили якісно. Все було добре, клініка дуже сподобалася.

Дарія, 20.04.2024

В клініці зробили КТ легень, отримали висновок. У висновку написано, що є тінь від кардіостимулятора, якого взагалі немає у пацієнта. Висновок переплутали з іншим пацієнтом. Звернулися в клініку, щоб виправити висновок. Ми отримали від клініки новий відкоригований висновок без інформації про кардіостимулятор, але немає довіри до такого висновку. Як можна вірити всім іншим параметрам висновку і чи не переплутали знову наш висновок з висновком іншого пацієнта.

інна, 22.03.2024
Ответ клиники
Зі свого боку хочу направити до Вас претензію від ТОВ "МДЦ Експерт-Житомир"! Співробітники Doc.ua некомпетентні в записі пацієнтів на обстеженні з контрастуванням! По перше, співробітники Doc.ua не питають анамнез пацієнта, алергії, протипокази та ін., як у випадку з цією пацієнткою! По друге, є випадки, коли пацієнтів записують інші люди, як у випадку з цією пацієнткою. Її записав чоловік, Ваші співробітники не захотіли навіть дізнатись подробиці обстеження! По третє, інколи хамське відношення Ваших співробітників до моїх співробітників при записі пацієнтів! Виходячи із всього вище написаного, прошу прийняти міри по вдосконаленню запису на обстеження з контрастуванням! В іншому випадку, буду вимушений ініціювати процедуру розриву Договору про співпрацю з Вашою організацією! P.S. такі проблеми при записі не тільки у Житомира, є інші Центри мережі Експерт, які теж не дуже задоволенні якістю запису Doc.ua!
28.03.2024

Сподобалася клініка. Все дуже добре пройшло.

Олег, 19.03.2024

Чудова клініка, на ресепшен приємний персонал, гарні лікарі, діагностику провели добре. Мені також підходить цінова політика в клініці, краща чим в інших клініках. Мені сподобалася клініка і якщо буде необхідно, то буду звертатися саме в цю клініку

Тетяна, 14.03.2024

Напередодні зв'язались, усе пояснили. Нас прийняли гарно, працівники професійні, візитом задоволені.

Надія, 09.03.2024

ул. Витрука, 32. На карті