Кабінет ультразвукової діагностики UZD (УЗД) на Малиновського

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Сучасний апарат експертного класу Samsung HS50 (з функцією компресійної еластографії, кольорового і спектрального допплера). Лікар вищої категорії, досвід 23 роки. Обстеження дорослих і дітей. Без черги. Всі види ультразвукових досліджень ( окрім вагітності), включаючи складні, такі як УЗД судин шиї і голови з допплером, УЗД серця (ехокардіографія), УЗД периферичних нервів, УЗД судин нижніх і верхніх кінцівок (вени + артерії), легень, плевральних порожнин, всіх суглобів ( коліно, плече, лікоть, кисть, стопа, гомілково-ступневий суглоб) і т.д . ще

• Сб-Вс: выходной

вул. Малиновського 84 А. На карті

Хаджибейський

Запрошуємо Вас до приватного кабінету ультразвукових досліджень в місті Одеса, у Хаджибейському (Малиновському) районі, обладнаному сучасним експертним устаткуванням класу. Вас обстежить О. І. Жарик, досвідчений лікар вищої категорії яка має 22 роки практики у діагностиці захворювань багатьох систем.

У кабінеті проводиться УЗД для дорослих і дітей, використовуючи неінвазивний метод з використанням ультразвукових хвиль. Щомісячні акції дозволяють вам пройти обстеження за доступними цінами, при високій якості послуг. Регулярне профілактичне обстеження допомагає вчасно виявляти потенційні проблеми зі здоров'ям. Комплексне ультразвукове дослідження органів для чоловіків і жінок дає можливість виявити відхилення на початкових стадіях, допомагаючи почати лікування вчасно.

Наша адреса: вулиця Маршала Малиновського, 84а (що є навпроти міської лікарні №10), Одеса. Ми працюємо з 9:00 до 15:00 (понеділок - п'ятниця), а також можемо обговорити гнучкий графік роботи, включаючи ранкові та вечірні години та вихідні, за вашим запитом.

Дуплексне дослідження судин кінцівок , шиї і голови є важливою частиною послуг кабінету, проводиться у режимі реального часу. У процесі визначаємо швидкості кровоплину за допомогою допплера. Це допомагає вчасно діагностувати найпоширеніші серцево-судинні захворювання, такі як інсульт, атеросклероз, васкуліт і інші.

Проводимо дослідження таких органів як шийка матки, матка, серце, всі суглоби, лонний симфіз, щитовидна залоза, молочні залози, органи черевної порожнини, жовчний міхур, нирки, передміхурова залоза (простата), м'язи, сухожилля, слинні залози, лімфатичні вузли та інші.

Переваги ультразвукового дослідження включають безпеку, інформативність, можливість додаткових обстежень в динаміці, швидкість проведення і визначення швидкості кровоплину.

УЗД зробили добре, залишились дуже задоволеними.

Григорій, 23.04.2024

Дуже хороший лікар УЗД, дуже добра і доброзичлива, дуже добре ставилася до мене і моєї дитини

Аделіна, 20.04.2024

Хороший специалист, мне понравилось как она всё объяснила, рассказала, показала. Приятная такая.

Ірина, 08.04.2024

Хороша клініка, все дуже сподобалося. Пройшло все добре. Дуже приємний та уважний персонал у цій клініці.

Анастасія, 29.03.2024

Чисто, аккуратно, приятная врач, надеюсь, что и хороший профессионал.

Олена, 12.03.2024

ул. Академическая, 1, офис 1. На карті