Діагностичний центр «Medessa»

Medessa — це сучасний центр магнітно-резонансної томографії. Тут встановлено апарат Philips Achieva 3.0T — єдиний в Одесі і Одеській області магнітно-резонансний томограф з магнітним полем 3.0 Тесла. Основні напрямки: МРТ голови і головного мозку, МРТ хребта та суглобів, МРТ черевної порожнини, МР-ангіографія, УЗД та ін. ще

• Пн-Вс: 8:00-20:00

вул. Космонавтів, 10. На карті

Приморський

Основна перевага центру Medessa — це високоефективний і точний томограф останнього покоління Philips Achieva 3.0T. Завдяки своїм характеристикам, він дозволяє досягти найкращого просторового дозволу і найкращого контрасту тканин і отримувати унікальні по інформативності МРТ-зображення у всіх анатомічних проекціях.

Послуги діагностики

МРТ діагностика

• МРТ голови і головного мозку
  • МРТ хребта
  • МР-ангіографія

УЗД діагностика

• УЗД простати
  • УЗД серця (ЕХО-КГ)
  • УЗД судин голови та шиї
  • УЗД судин верхніх і нижніх кінцівок
  • УЗД суглобів
  • УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД підшлункової залози
  • УЗД селезінки
  • УЗД печінки
  • УЗД жовчного міхура
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне
  • УЗД нирок

Прийом пацієнтів ведеться за попереднім записом. Інноваційне обладнання мінімізує дискомфорт і забезпечує точний результат, а прийнятні ціни відповідають рівню і якості обстежень.

Все було чудово, діагностику провели добре, сподобалося що все доступно пояснили, на всі мої питання відповіли, ніяких зауважень не було

Микола, 09.07.2024

Визит в клинику понравился, все было вежливо, быстро

Ольга, 15.06.2024

Цілком візитом залишились задоволені - нас добре прийняли, усе пояснили, єдине, не надають одразу висновок, нам як іногороднім, це дуже незручно, бо довелось йти до свого лікаря без висновку, бо не встигли з'їздити по нього.

Володимир, 13.06.2024

Було дуже комфортно та зручно у цій клініці. Обслуговування у клініці на найвищому рівні. Пройшло все швидко. Але є таке невелике побажання, результати обслідування потрібно забирати на наступний день після проходження діагностики - ось це буває не дуже зручно. В більшості клініках результати видають, майже зразу упродовж кількох годин. Хотілось, щоб і у вашій клініці, можна було результати забрати зразу.

Олександр, 16.03.2024

Дуже сподобалася клініка.Все добре пройшло.

Оксана, 06.03.2024

ул. Вильямса, 59К. На карті