104 відгуки

Ультра-Соно, кабінет ультразвукової діагностики Олесі Гайдучок

У кабінеті ультразвукової діагностики Олесі Гайдучок пацієнти мають змогу пройти ультразвукові дослідження організму на високоякісній апаратурі. Серед процедур, які проводять у кабінеті: УЗ внутрішніх органів, м’яких тканин, залоз, суглобів, ранніх термінів вагітності, доплерографія (верхніх/нижніх кінцівок, судин голови та шиї, нирок). Приємним доповненням є те, що у діагностичному центрі, на постійній основі, діють знижки на абсолютно всі процедури для пенсіонерів та дітей до 12-ти років у розмірі 10%, а також на повторне обстеження – 7%. ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Братів Міхновських, 23. На карті

Залізничний

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри в інших районах міста Львова:

Ультразвукове дослідження представляє собою обстеження організму, яке проводиться з використанням ультразвукових хвиль. На сьогодні ультразвукове обстеження є одним з найбільш інформативних методів діагностування стану організму. Серед переваг УЗ-діагностики виділяють декілька параметрів.

Безпечність – ультразвукові хвилі є абсолютно безпечними для організму людини, вони не мають побічних ефектів, а також променевого навантаження. Завдяки цьому для проведення УЗД практично не існує протипоказань, на відміну від інших видів діагностики.

Висока інформативність – під час проведення УЗД лікар має можливість отримати деталізовану картину щодо стану органу, який обстежується. Висока інформативність УЗД є надзвичайно важливою саме на ранній стадіях розвитку патологічного процесу, коли точно поставлений діагноз та своєчасне лікування дозволить якомога швидше вирішити проблему зі здоров'ям.

Швидкість – ультразвукове дослідження займає декілька хвилин, а результати дослідження пацієнт може отримати на руки відразу.

Простота – обстеження за допомогою УЗ-апарату не вимагає якоїсь певної підготовки (за винятком УЗД органів черевної порожнини, сечового міхура), пацієнт має можливість відразу після консультації лікаря пройти обстеження.

Безболісність – дане дослідження є неінвазивним, окрім УЗД органів малого тазу, яке може проводитися як адбомінально (крізь живіт), так і трансвагінально/трансректально.

Доступність – з усіх видів діагностики організму ультразвукові дослідження є одними з найдешевших, УЗ-апаратами обладнані майже усі медичні заклади, кваліфікація лікарів, які проводять УЗ-діагностику, є високою.

У кабінеті ультразвукової діагностики Олесі Гайдучок проводять як ультразвукові обстеження, так і дуплексне сканування (доплерографію).

Серед процедур, які проводять у кабінеті УЗ-діагностики Олесі Гайдучок:

• УЗД:
    • щитовидноїзалози;
    • сечовидільної системи;
    • печінки, селезінки, підшлункової залози, жовчного міхура;
    • передміхурової залози;
    • молочних залоз;
    • суглобів/м’яких тканин;
    • серця (ехокардіоскопія);
    • ранніх термінів вагітності тощо;
  • доплерографія:
    • судин верхніх/нижніх кінцівок;
    • артерій верхніх/нижніх кінцівок;
    • судин шиї;
    • судин голови;
    • ниркових артерій.

Візитом у клініку залишився дуже задоволеним – мене зустрів привітний та професійний персонал. Фахівець, що проводив мені діагностику, був досвідченим і навіть надав роз'яснення що до побаченого. Обов'язково за потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Ольга, 11.01.2023

Було б добре, якби в клініці поставили термінал.

Анастасия, 20.01.2022

В клініці все чисто, персонал привітний. Процедура пройшла дуже швидко.

Марта, 21.08.2020

Все сподобалось. Лікар приємна та уважна, кабінет чистенький, діагностика (на мій погляд) проведене якісно.

Вікторія, 26.06.2020

Приємна жінка, кваліфікований фахівець. Швидко та якісно, за доступною ціною. Рекомендую!

Вауліна Юліана, 04.06.2020

ул. Липовая Алея, 15. На карті