Медичний центр Up

CenterUP - це місце, де цінують час і комфортне перебування пацієнта! Медичний центрі UP об’єднав у собі медичних спеціалістів з великим досвідом роботи, які працюють на новітній експертній медичній апаратурі і телемедичних пристроях. ще

вулиця Залізнична, 7. На карті

Залізничний

CenterUP - це місце, де цінують час і комфортне перебування пацієнта!

Наші сильні сторони - це новітні технології, фаховість, гнучкість і любов до людей.

У CenterUP можна отримати різноманітні медичні послуги, включаючи консультації лікарів, онлайн-консультації, профілактичні огляди (CHECK-UPs) дорослих і дітей, косметологічні лазерні процедури, лабораторні дослідження, еспертну УЗД-діагностику, вакцинацію та багато іншого.

Надаємо послуги за такими напрямками:

• гінекологія
  • УЗД, ЕЕГ, ЕКГ, ЕХО-КГ, холтер-ЕКГ
  • лабораторні дослідження
  • сімейна медицина
  • онлайн-консультація лікарів

Усі наші лікарі є висококваліфікованими сертифікованими та досвідченими спеціалістами, які постійно проходять тренінги і навчання.

У CenterUP ми зосереджені на комфорті та задоволенні пацієнтів. Ми цінуємо час пацієнта і розуміємо, що кожен пацієнт має унікальні потреби, тому пропонуємо індивідуальний підхід до кожного візиту.

Наша дружня команда завжди надасть Вам детальну інформацію, забезпечить зручний запис на прийом і комфортне перебування у центрі, а також пригостить гарячим шоколадом і легким перекусом після здачі аналізів.

CenterUP – це простір, де час, здоров’я та добробут пацієнта є нашим пріоритетом.

Тож ласкаво просимо до нас на шлях здоров’я і гарного настрою!

З любов’ю, ваш CenterUP!

Клініка дуже сподобалася. Персонал, комфорт та сервіс все було на найвищому рівні.

Юрій, 29.04.2024

Персонал клініки дуже уважний, привітний, діагностику швидко провели, без зауважень

Ярослав, 09.03.2024

Комфортна та зручна клініка, все без затримок, лікар зробив якісну діагностику, мені все сподобалося, дякую.

Тетяна, 02.03.2024

У клініці було гарно, чисто, комфортно, зручно, привітний персонал. Дуже добре все пройшло. Задоволені клінікою, при потребі будемо ще звертатися у цю клініку обов'язково.

Іванна, 14.02.2024

Все подобається у клініці. І персонал і лікарі подобаються. Все  дуже добре пройшло.

Любов, 17.01.2024

ул. Щирецкая 36/5. На карті