Відгуки про діагностичний центр МеДіС, діагностичний центр

• Паркінг,
  • Оплата карткою,
  • Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Юрія Руфа, 35/В. На карті

Личаківський

Діагностикою задоволена, лікар-діагност все зробив на найвищому рівні, дякую.

Марина, 10.04.2024

Гарно провели діагностику, все зручно та комфортно, дякую.

Валентина, 22.03.2024

Усе сподобалось - хороший лікар УЗД, все гарно пояснив, розказав, надав рероменгдації.

Любов, 19.03.2024

Я дуже задоволена роботою лікаря діагностики і клінікою, жодного зауваження. Дуже гарно зі мною повелися, у мене проблема з суглобами, деякі дії мені було тяжко зробити, з розумінням до мене поставилися. Клініка сподобалася, дуже гарна

Марія, 19.02.2024

Сподобався лікар, що робив мені УЗД, усе грамотно роз'яснив, із ним було приємно спілкуватись. В принципі усе пройшло швидко та професійно. Візитом залишився задоволеним.

Олександр, 01.02.2024

Прийшов за часом, навіть трішки раніше як мене попередили, але натомість довелось чекати в черзі.

Юрій, 24.10.2023

Робила УЗД жовчного міхура, усе зробили швидко та якісно, та ще й проконсультували.

Юлия, 19.10.2023

Вчасно прийняли на УЗД, усе розповіли, відповіли на питання та надали рекомендацій. Залишилась задоволеною.

Наталя, 10.10.2023

В клініці гарний УЗД-спеціаліст, мені сподобалось як лікар мене приймала

Вікторія, 20.09.2023

Я дуже вдячна, все дуже професійно. Лікар мені допоміг. Дав висновок і все пояснив. Я дуже задоволена і буду рекомендувати.

Вікторія, 14.06.2021

Лікар Петрух А. А., який проводив обстеження, все пояснив, показав. Обстеження пройшло швидко і цікаво, без затримки

Артем, 01.04.2021

Візит пройшов добре. Лікар УЗІ-спеціаліст дуже була милою та добре все розповіла.

Ростислав, 06.10.2020

ул. Железнодорожная, д.7, 2-й этаж. На карті