Медичний центр «ОН Клінік» в Кропивницькому

Діагностичний центр «ОН Клінік» надасть пацієнтам допомогу в діагностуванні патологічних змін в організмі. Лікарі зможуть провести таку діагностику, як: кольпоскопія, УЗД-діагностика, доплерографія, функціональні дослідження, гастроскопія та інші ще

б-р. Студентський 6/5. На карті

Медичний центр «ОН Клінік» в Кропивницькому надає пацієнтам висококласні діагностичні процедури з використанням сучасної апаратури.

Всі діагностичні маніпуляції проводять досвідчені лікарі з багаторічним стажем. Також, вони постійно займаються підвищенням своїх навичок роботи на курсах, семінарах, майстер-класах, що дозволяє їм точно діагностувати розвиток патологічних відхилень в організмі.

Все це роблять за допомогою сертифікованої апаратури закордонного виробництва. За допомогою цих технологій, лікарі зможуть діагностувати проблему і призначити найбільш підходящу схему лікування для пацієнта.

У медцентрі «ОН Клінік» в Кропивницькому вам запропонують такі дослідження, як:

• дерматоскопія;
  • доплерографія судин;
  • ультразвукова діагностика внутрішніх органів;
  • фолікулометрія;
  • комплексна УЗД-діагностика;
  • функціональне дослідження;
  • відеокольпоскопія;
  • колоноскопія;
  • гастроскопія.

Медичний центр «ОН Клінік» в Кропивницькому подбає про здоров'я дорослого і маленького пацієнта. Завжди зустрінуть з посмішкою на обличчі і допоможуть в будь-який незрозумілій ситуації.

З 01.03.24 діє знижка 10% на всі послуги для військових.

Не сподобався візит до цієї клініки категорично. Донька була записана на певний час, тоді як прийняли її із запізненням на 50 хв, вона змушена була нагадувати про себе, просити, щоб прийняли, при тому, що вона вагітна. ЇЇ довели до сліз, дуже перенервувала і в цю клініку більше ніколи звертатися не буде.

Аліна, 09.04.2024

Мене привітно зустріли на рецепції, й лікар УЗД, був професійний.

Анна, 08.04.2024

Сподобалася клініка, все було чудово. Пройшло все добре.

Людмила, 06.04.2024

Нам дуже все сподобалося. Лікар УЗД спеціаліст дуже приємний, ввічливий. Персонал працює дуже злагоджено, ми задоволені. Плануємо звертатися в клініку і надалі

Зінаїда, 26.03.2024

Дуже подобається ця клініка. Часто користуюся послугами саме цієї клініки, мені тут дуже все подобається.

Віктор, 25.03.2024

пр. Университетский, 2/5. На карті