МДЦ Експерт Кропивницький

МДЦ Експерт Кропивницький — це діагностичний центр, у якому проводять дослідження і з використанням інноваційних технологій зарубіжного виробництва. У ДЦ працюють досвідчені лікарі, які можуть швидко і якісно діагностувати патологію у пацієнтів ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

пр. Університетський, 2/5. На карті

МДЦ Експерт надає можливість жителям Кропивницького отримувати якісні діагностичні послуги на сучасному і сертифікованому обладнанні закордонного виробництва.

Обладнання

У центрі доступне таке обладнання, як:

• Ультразвуковий апарат Toshiba APLIO ™ 400. Якісно візуалізує стан внутрішніх органів.
  • Комп'ютерний томограф (КТ) Toshiba «Aquilion 16». Допомагає краще оцінити стан організму, поширеність і розвиток патологічного процесу.

Переваги діагностичних центрів «Експерт»:

• Сучасне обладнання
  • Консультації досвідчених фахівців
  • Доступні ціни
  • Комфортні умови проведення діагностики
  • Широкий вибір діагностичних послуг

Клініка мені дуже сподобалася, обслуговування у клініці хороше. Довелося правда довго очікувати на результати обслідування, оскільки далеко у клініку було добиратися  це було трішки не зручно. Але загалом клініка дуже хороша, по більше б таких приватних клінік було б.

Едуард, 08.07.2024

Сподобалось відношення й те, що швидко отримала висновок після МРТ.

Тетяна, 05.07.2024

Персона привітний, кваліфікований та уважний, я задоволена обслуговуванням. Єдине побажання надавати інформацію щодо того, як знайти клініку, це наразі дуже важко, оскільки вона змінила місце розташування за вказаною адресою в зв'язку з ремонтом.

Ірина, 18.06.2024

Чмисто , комфортно, відношення персоналу привітне, я задоволена, дякую.

Валентина, 27.05.2024

Сподобалось обслуговування, зустріли привітно та професійно. Висновки отримав досить швидко.

Олександр, 20.05.2024