Медичний центр «ОН Клінік» в Кропивницькому

Діагностичний центр

Діагностичний центр «ОН Клінік» надасть пацієнтам допомогу в діагностуванні патологічних змін в організмі. Лікарі зможуть провести таку діагностику, як: кольпоскопія, УЗД-діагностика, доплерографія, функціональні дослідження, гастроскопія та інші ще

• Нд: вихідний

б-р. Студентський 6/5. На карті

Рейтинг діагностичного центру розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Дякую, мені все зрозуміло

Медичний центр «ОН Клінік» в Кропивницькому надає пацієнтам висококласні діагностичні процедури з використанням сучасної апаратури.

Всі діагностичні маніпуляції проводять досвідчені лікарі з багаторічним стажем. Також, вони постійно займаються підвищенням своїх навичок роботи на курсах, семінарах, майстер-класах, що дозволяє їм точно діагностувати розвиток патологічних відхилень в організмі.

Все це роблять за допомогою сертифікованої апаратури закордонного виробництва. За допомогою цих технологій, лікарі зможуть діагностувати проблему і призначити найбільш підходящу схему лікування для пацієнта.

У медцентрі «ОН Клінік» в Кропивницькому вам запропонують такі дослідження, як:

• дерматоскопія;
  • доплерографія судин;
  • ультразвукова діагностика внутрішніх органів;
  • фолікулометрія;
  • комплексна УЗД-діагностика;
  • функціональне дослідження;
  • відеокольпоскопія;
  • колоноскопія;
  • гастроскопія.

Медичний центр «ОН Клінік» в Кропивницькому подбає про здоров'я дорослого і маленького пацієнта. Завжди зустрінуть з посмішкою на обличчі і допоможуть в будь-який незрозумілій ситуації.

З 01.03.24 діє знижка 10% на всі послуги для військових.

Все було добре, працюють кваліфіковані працівники клініки. Рекомендую

Олена, 07.05.2024

Дуже сподобалася дана клініка. Загалом все було добре комфорт, персонал гарний у клініці й саме обслуговування дуже сподобалося.

Марія, 26.04.2024

Всі молодці! Все було супер, дякуємо персоналу клініки. Діагностику провели добре

Сергій, 23.04.2024

Не сподобався візит до цієї клініки категорично. Донька була записана на певний час, тоді як прийняли її із запізненням на 50 хв, вона змушена була нагадувати про себе, просити, щоб прийняли, при тому, що вона вагітна. ЇЇ довели до сліз, дуже перенервувала і в цю клініку більше ніколи звертатися не буде.

Аліна, 09.04.2024

Мене привітно зустріли на рецепції, й лікар УЗД, був професійний.

Анна, 08.04.2024
Дивитися всі відгуки