Відгуки про діагностичний центр Медичний центр «ОН Клінік» в Кропивницькому

б-р. Студентський 6/5. На карті

Не сподобався візит до цієї клініки категорично. Донька була записана на певний час, тоді як прийняли її із запізненням на 50 хв, вона змушена була нагадувати про себе, просити, щоб прийняли, при тому, що вона вагітна. ЇЇ довели до сліз, дуже перенервувала і в цю клініку більше ніколи звертатися не буде.

Аліна, 09.04.2024

Мене привітно зустріли на рецепції, й лікар УЗД, був професійний.

Анна, 08.04.2024

Сподобалася клініка, все було чудово. Пройшло все добре.

Людмила, 06.04.2024

Нам дуже все сподобалося. Лікар УЗД спеціаліст дуже приємний, ввічливий. Персонал працює дуже злагоджено, ми задоволені. Плануємо звертатися в клініку і надалі

Зінаїда, 26.03.2024

Дуже подобається ця клініка. Часто користуюся послугами саме цієї клініки, мені тут дуже все подобається.

Віктор, 25.03.2024

В клініці дуже хороший УЗД спеціаліст, дуже приємний, дуже сподобався. Клініка хороша, дівчата на ресепшен приємні, зауважень не було

Олена, 20.03.2024

Подобається клініка. Дуже часто користуюся послугами цієї клініки.

Тетяна, 19.03.2024

Сподобалось гарне ставлення, швидке та організоване обслуговування, професійний персонал.

Алла, 09.03.2024

Все сподобалося, все чітко, ясно, зауважень до лікаря не було

Вікторія, 01.03.2024

Все добре пройшло, було все нормально. Нам все дуже сподобалося у клініці. Порекомендували уже цю клініку усім нашим знайомим. Обов'язково повернемося у цю клініку, якщо буде така потреба.

Валентин, 16.02.2024

Гарний підхід, чистенько. Лікар пояснив висновок діагностики.

Марія, 12.02.2024

Все добре пройшло. Буду ще звертатися у цю клініку при потребі.

Максим, 08.02.2024

Був уже кілька разів в цій клініці, вона мені дуже подобається. Як завжди все добре пройшло.

Олег, 06.02.2024

Все нормально пройшло. У клініці чудово, чистенько, приємний колектив, рецепція привітна.

Анна, 20.01.2024

Мені сподобався сервіс - мені не потрібно було очікувати, я прийшла, мене приємно зустріли. Лікар УЗД, одразу проконсультував, тобто було спілкування, не просто мовчазна робота, а був контакт із клієнтом, й мені це найбільше сподобалось, опісля надав результат діагностики. Сервіс на стійці сподобався - тобто мені було куди подіти свої речі, були бахіли. Мені усе сподобалось обслуговування.

Оксана, 17.01.2024

Обслуговування хороше, лікар УЗД чемний та професійний.

Інна, 13.01.2024

Все нормально пройшло. Комфортно було у клініці.

Ірина, 13.01.2024

Нам дуже сподобалось у клініці. Пройшло добре все. Дуже хороша клініка. Було все чітко і ясно. У клініці чисто, акуратно, комфортно.

Людмила, 13.01.2024

Не якісно і швидко зробили УЗІ, буквально за п'ять хвилин, без жодних пояснень. Запитань було дуже багато  до мене, я так зрозуміла, якщо я не відвідувала лікаря в цій клініці мені зробили діагностику аби як. Опис дуже стислий, нічого в ньому не зрозуміло.Я дуже не задоволена цією клінікою.

Ольга, 04.01.2024
Ответ клиники
Добрий день, Ольго. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалась така думка та перепрошуємо за дискомфорт. Зазначаємо, що в компетенцію лікаря сонолога входить проведення діагностики. Всі питання з подальшої тактики визначаються лікуючим лікарем, у якого спостерігається пацієнт. Більш детальна інформація Вам була надана телефоном. Зичимо Вам міцного здоров'я.
11.01.2024

Діагностику провели чудово, комфортом у клініці задоволені також. Дякую!

Сергій, 19.12.2023

Дякую за обслуговування, все сподобалось. Все було добре.

Катерина, 27.11.2023

Все супер і обслуговування і лікар, будемо ще приїжджати як буде потрібно

Ірина, 01.11.2023

Зручно, комфортно й з повагою відносяться.

Алина, 24.10.2023

Дуже вдячна дівчаткам із реєстратури, що обслужили швидко, ввічливо. І УЗД-фахівець, який проводив мені діагностику, дуже сподобався своїм професіоналізмом, все докладно розповів, пояснив. Залишилась задоволена.

Ірина, 15.12.2021

Все сподобалося, без черг, прийшла до свого часу, і одразу прийняли.

Анна, 30.11.2021

пр. Университетский, 2/5. На карті