4.7
29 відгуків

Санте

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Медичний центр «САНТЕ» надає послуги лікарів, постійно підвищують професійний рівень, які надають допомогу пацієнтам за такими напрямками, як алергологія, гінекологія, наркологія, дерматологія, проктологія, ортопедія, психіатрія та ін. Лікарі поєднують передові розробки по діагностиці, авторські і традиційні методики сімейної, класичної та альтернативної медицини. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Нд: вихідний

вул. Маршала Гречко, 1. На карті

Подільський , м.Святошин

«САНТЕ» - медичний центр, який був відкритий в 2012 році, надає кожному пацієнту можливість отримати медичну допомогу від кваліфікованих лікарів. В його стінах проводиться не тільки лікування хвороб гінекологічного, проктологічного, дерматологічного, венерологічного, урологічного та ін. Профілів, але також діагностичні маніпуляції. Так, лікарі даного медичного закладу спеціалізуються на проведенні УЗД (малого таза, молочних залоз, жовчного міхура, селезінки, підшлункової залози і т.д.), УЗД серця (ЕхоКГ) і електрокардіографії (ЕКГ).

Діагностика в «САНТЕ»

Дані процедури дозволяють лікарю поставити максимально точний діагноз, що є першим і важливим кроком в ефективному лікуванні практично будь-якого захворювання.

Послуги діагностики, що надаються в медичному центрі «САНТЕ»:

• ЕКГ (електрокардіографія);
  • УЗД:
    • малого таза (гінекологічне, трансвагінальне);
    • пренатальне;
    • молочних залоз;
    • урологічне малого таза (сечовий міхур і простата);
    • нирок;
    • нейросонографія;
    • серця (ЕхоКГ).

Переваги медичного центру «САНТЕ»:

• власна медична школа;
  • 28 висококваліфікованих лікарів, з яких 5 докторів і 7 кандидатів медичних наук, а також 16 фахівців вищої категорії;
  • сучасне обладнання від провідних виробників;
  • високий рівень корпоративної етики.

Устаткування медичного центру «САНТЕ»:

• апарати для ультразвукової діагностики експертного рівня Voluson E8 (General Electric Medical Systems, Великобританія), Samsung-Medison Accuvix V10 (Південна Корея);
  • ендоскопічне обладнання для проведення мініінвазивних оперативних втручань FUJINONE-FC-1 Z, OLYMPUS Е, (Японія).

Лікар правильно сказав в чому моя проблема, що з органами не так. Але коли я хотів уточнити у нього на рахунок харчування, він сказав, що взагалі не потрібно їсти м`яса, риби та бобових. Я хотів у нього уточнити, як організму отримувати енергію та білки. Відповів, що можна прожити й на зелені. Я вважаю, що це не компетентно. А так, лікар всі проблеми вказав.

Иван, 12.02.2020

Там дуже холодно, особисто я туди більше не повернусь. Там холодну в таку пору року, не можливо просто знаходитись. Робота рецепції теж на "4", при зустрічі "накинулись" з ходу, чому я трубку не брала, хоча я приїхала вчасно.

Вікторія, 02.03.2019

Врач очень понравился, компетентный, внимательный, все подробно объяснил, дал разъяснения. Хорошее отношение к пациенту.

Елена, 26.01.2019

Хороший и внимательный доктор проводил УЗИ диагностику. Жалоб нет.

Кристина, 06.11.2018

Очень благодарна, все прошло нормально. Буду продолжать лечиться в этой клинике.

Любовь, 29.06.2018

ул. Левка Лукьяненко, 14 (КНП "Консультативно диагностический центр" Оболонского района). На карті

Оболонский

Воздухофлотский проспект 9. На карті