R+ Medical Network на ул. Касияна

• Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Діагностичний центр R + Medical Network дозволяє пройти сучасне комплексне обстеження із використанням інноваційного обладнання під наглядом висококваліфікованих фахівців ще

• Пн-Сб: 8:00-21:00
  • Нд: 8:00-20:00

вул. Касіяна, 2/1. На карті

Голосіївський , м.Теремки, м.Іподром, м.Виставковий центр

Діагностика важлива як для профілактики захворювань, так і для їх лікування. Періодичний плановий огляд - це діагностика, яку потрібно проводити постійно, щоб переконатися у стані свого здоров'я. Поліклініка R + Medical Network надає своїм пацієнтам таку можливість, адже обладнана сучасною апаратурою високої якості.

У поліклініці пропонується широкий спектр ультразвукової діагностики для дорослих і дітей:

• Доплерометрія фетоплацентарного комплексу та плода;
  • УЗД для вагітних;
  • УЗД доплерівське ниркових артерій;
  • УЗД доплерівське судин голови, шиї та кінцівок;
  • УЗД м'яких тканин;
  • УЗД нирок і сечового міхура;
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне;
  • УЗД щитовидної залози;
  • УЗД кульшового суглоба;
  • УЗД підшлункової залози;
  • УЗД регіональних лімфовузлів;
  • УЗД селезінки.

У діагностичному центрі використовується наступне обладнання:

• Цифрова рентгенівська система RADspeed Pro виробництва компанії SHIMADZU CORPORATION (Японія), у комплектації із програмним забезпеченням;
  • Діагностична система ЕКГ спокою AMEDTEC ECGpro Resting ECG
  • Авторефкератометр HRK-7000, Huvitz Co., Ltd, П. Корея (2018)
  • Ендоскопічна система візуалізації зображення бездротова модель MedVision (у комплекті з освітлювачем і монітором), Medstar
  • Діоптриметри HLM-1, Huvitz Co., Ltd, Південна Корея (2018)
  • Гоніоскопія, виробник HUVITZ, Південна Корея
  • Кольпоскоп МК-300 із цифровою відеосистемою
  • Гастроскоп 9.3 / 2.8 / 1100 PAL, комплект Колоноскоп 12.9 / 3.8 / 1600 PAL, комплект
  • Гастроскоп 9.3 / 2.8 / 1100 PAL
  • Апарат ШВЛ Carina
  • Система автоматична інфузійна Perfusor® Compact Plus (Насос шприцевий) / Інфузійний насос B Braun PERFUSOR Compact
  • Система автоматична інфузійна Infusomat® fmS, англійська версія, 230 В
  • Аналізатор біохімічний автоматичний BS-24
  • TEKNO TOM 212A електрохірургічний прилад з інтегрованим аргоном (у комплекті з електродами і щипцями).

Фахівці діагностичного центру R + Medical Network з увагою прислухаються до потреб своїх пацієнтів. Стандарти якості, яких дотримуються у діагностичному центрі, зберігають при цьому високий рівень обслуговування. Це включає створення комфорту для відвідувача, а також забезпечення точності інтерпретації зображень.

Дана клініка дуже сподобалася своїм комфортом, привітним персоналом та зручністю. Загалом все пройшло дуже гарно.

Максим, 20.04.2024

Сподобався візит й до діагностики й після, бажане отримала професійно, усім задоволена.

Юлія, 13.04.2024

Дуже сподобалася клініка, максимально задоволені, дякую.

Світлана, 09.04.2024

В клініці все чистенько, прийом по запису, дуже ввічливий персонал, клініка сподобалася. В клініці робила УЗД щитоподібної залози, УЗД спеціаліст уважно і детально все пояснив, прийом сподобався

Юлія, 05.04.2024

В клініці робила електрокардіограму, щось пішло не так з друком діагностики, лікар довго налаштовувала апарат. Взагалі лікар мені нічого не пояснила, сказала що у мене все добре і все

Юлія, 05.04.2024

вул. Євгена Коновальця, 34-А.