Олтім Клінік

Медичний центр Олтім Клінік — сучасний заклад охорони здоров'я, що надає амбулаторно-поліклінічну медичну допомогу дорослим і дітям. Медичний центр надає широкий спектр консультативних і лікувальних послуг, а також володіє широкими діагностичними можливостями завдяки сучасній апаратурі експертного класу. ще

Коцюбинське, вул. Доківська 14/1. На карті

Святошинський , м.Святошин

Медичний центр Олтім Клінік зібрав унікальну команду фахівців — понад 20 лікарів з величезним досвідом працюють разом на благо пацієнтів.
Комплексний підхід — перевага клініки, що об'єднує досвід і знання фахівців різних профілів для кращого результату в лікуванні та діагностиці різних захворювань.
Олтім Клінік надає допомогу не тільки дорослим, але й дітям з першого року народження.

Напрямки медичного центру:

• Терапія
  • Педіатрія
  • Сімейна медицина
  • Доросла та дитяча отоларингологія
  • Доросла та дитяча ортопедія і травматологія
  • Гастроентерологія

• Функціональна діагностика
  • Гастроскопія
  • Електрокардіограма
  • Дерматоскопія

Різні програми і чек-апи дозволяють не тільки правильно стежити за своїм здоров'ям, а й економити на цьому.

Переваги медичного центру:

• Оперативність (послуги клініки надаються в призначений час і без черг)
  • Доступність (розумні ціни на послуги)
  • Комфортність (комфортна зона очікування, поряд аптека і медсестра)
  • Професіоналізм (лікарі медичного центру мають високу кваліфікацію і великий професійний досвід)

Олтім Клінік — це медицина експертного рівня за доступними цінами.

Дуже сподобалося обслуговування у клініці, було досить комфортно. Персонал та лікарі приємно спілкуються з пацієнтами, пройшло все доволі швидко без будь-яких затримок - це дуже сподобалося.

Віталій, 12.07.2024

Все було чудово, ніяких зауважень, роботою лікаря УЗД спеціаліста задоволені

Олександр, 25.05.2024

Загалом все нам підійшло у цій клініці. Було комфортно та зручно у клініці. Персонал клініки дуже уважний, професійний та ввічливий. Лікарі дуже кваліфіковані, все нам пояснили, зробили усе швидко та якісно.

Владислав, 25.04.2024

Гарна клініка, гарно усе організовано у цій клініці. Все зробили дуже швидко, мені було трішки дивно що нічого не пояснили, просто сказали ідіть потім до лікаря. Можливо це методика така у клініці.

Людмила, 19.04.2024

Все сподобалося, швидко провели діагностику, зауважень не було

Марія, 27.03.2024

ул. Владимира Винниченка (ранее Ю. Коцюбинского), 4. На карті