2 відгуки

МДЦ Експерт Київ

МДЦ Експерт Київ надає діагностичні послуги для дорослих пацієнтів і дітей. У стінах клініки лікарі-діагности проводять дослідження на сертифікованому обладнанні японського виробництва — КТ томограф Toshiba «Aquilion 16» ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Верховинна, 69. На карті

Святошинський , м.Житомирська, м.Святошин

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Мережа медичних діагностичних центрів «Експерт» пропонує своїм клієнтам широкий вибір послуг діагностики для дорослих та дітей. Діагностичні центри розташовані в таких містах, як: Київ, Дніпро, Черкаси, Житомир, Харків, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Суми, Шепетівка.

Мережа ДЦ «Експерт» надає такі послуги:

• Комп’ютерна томографія
  • Консультація лікаря-рентгенолога

Всі центри «Експерт» обладнані найсучаснішими діагностичними апаратами Toshiba. Таке обладнання дозволяє отримати найточнішу інформацію про структуру органів і тканин, і надає лікарю можливість найточніше поставити діагноз і сформувати схему лікування. Також, що не найменш важливо, всі патології можна побачити неінвазивно, тобто без оперативного втручання.

Переваги діагностичних центрів «Експерт»:

• Сучасне обладнання