Діагностичний центр “EneoMed”

Діагностичний центр “EneoMed” пропонує послуги з дослідження молочних залоз у жінок у віці від 40 років на сучасному мамографі виробництва компанії Siemens Mammomat Nova 3000, який дозволяє отримати знімки високої якості при мінімальному променевому навантаженні. А також пройти УЗ-дослідження внутрішніх органів на сучасному апараті УЗД Siemens ACUSON X300PE. ще

• Ср: 9:00-18:00
  • Пт: 9:00-18:00
  • Пн: выходной
  • Вт: выходной
  • Чт: выходной
  • Сб: выходной

пр. Свободи, 22, каб. 332. На карті

Подільський

Діагностичний центр “EneoMed” дає можливість пройти мамографію з метою дослідження стану молочних залоз. Дане дослідження необхідно робити всім жінкам з профілактичною метою після 40 років щорічно, а після 50 років – один раз на півроку.

Консультативний висновок видається на руки разом зі знімками на плівці протягом 15 хвилин після проведення дослідження. Лікар-рентгенолог розповість про подальші дії пацієнта в разі виявлення будь-якої патології.

Послуги, що надаються в Діагностичному центрі “EneoMed”

Мамографія (дослідження молочних залоз) проводиться у жінок у віці від 40 років. До 40-річчя більш безпечно і ефективно використовувати УЗД молочних залоз, адже до 40 років тканину молочних залоз більш щільна, через що інформативність мамографії набагато нижче.

Діагностичний центр “EneoMed” надає можливість придбати повний пакет (4 знімка) або економ пакет (2 знімка). Крім того, в центрі діють приємні знижки для пільгових категорій і пенсіонерів.

Показання до мамографії:

• зміни форми соска, виділення з соска;
  • ущільнення в тканині молочних залоз;
  • зміна розмірів молочної залози, її набряклість або хворобливість;
  • вибухання або западання якої-небудь ділянки молочної залози.

Крім того, мамографія може бути призначена при безплідді, пухлинах статевих органів, ожирінні, захворюваннях підшлункової залози і щитовидної залози і т.д.

Обладнання, яке використовується в діагностичному центрі

Діагностичний центр на Виноградарі обладнаний:

• сучасним мамографом Siemens Mammomat Nova 3000, який відповідає всім вимогам і дозволяє провести обстеження молочних залоз найвищої якості;
  • сучасним апаратом УЗД Siemens ACUSON X300PE, який дозволяє пацієнтові пройти УЗ-дослідження молочних залоз, щитовидної залози, сечового міхура, органів черевної порожнини, органів малого таза (трансвагінально і трансабдомінально), нирок, передміхурової залози і багато інших дослідження.

Дуже все сподобалося у цій клініці. Все відбулося добре.

Ксенія, 16.04.2024

В діагностичному центрі працює дуже ввічливий персонал. Мені все сподобалось

Ірина, 15.04.2024

Все мені сподобалось у клініці. Хороший, ввічливий персонал.

Таїсія, 16.01.2024

Була впереше у клініці. Але пройшло нормально все.

Наталія, 09.01.2024

Все чудово і швидко відбулося. У клініці  зручно, класно. Зручна локація клініки.

Ольга, 12.12.2023

бульвар Вацлава Гавела, 4. На карті