Клініка «Мед Лена»

Клініка «Мед Лена» спеціалізується на здоров'ї всієї родини, а особливу увагу приділено окремим випадкам жіночого і чоловічого репродуктивного станів. У медичному закладі також проводяться діагностичні дослідження. ще

• Нд: вихідний

ЖК «Відпочинок», вул. Петрицького, 17. На карті

Святошинський , м.Святошин

Діагностика в «Мед Лена» представлена ​​ультразвуковими дослідженнями, електрокардіографією і діагностичними процедурами в гінекології (біопсія і кольпоскопія).

Види УЗД в клініці «Мед Лена»:

• органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка, жовчний міхур і жовчовивідні протоки)
  • нирок і ниркових артерій
  • щитовидної залози
  • молочних залоз
  • органів сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур, передміхурова залоза у чоловіків)
  • гінекологія (абдомінальний датчик + трансвагінальний датчик)

Мені все сподобалося, гарне обслуговування, діагностику провели добре, зауважень не було

Олена, 10.06.2024

Клініка мені дуже сподобалася. Все було зручно, комфортно та приємно.

Валентина, 08.05.2024

Все було добре на прийомі, лікар УЗД дуже хороший, задоволена лікарем, зауважень до персоналу не було

Світлана, 17.04.2024

Сподобалася клініка.Все добре пройшло.Дякую.

Олена, 13.03.2024

Клініка чудова, але її дуже складно знайти, гугл-карти показують зовсім інше місце. Було б добре, якби скидали геолокацію.

Вікторія, 27.06.2023

с. Ходосовка, ул. Берёзовая, 2. На карті