Медхелсі

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Медичний центр Медхелсі - це діагностика та лікування захворювань більш ніж за 40 напрямками ще

• Пн-Сб: 9:00-20:00
  • Нд: вихідний

пр-т. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 20 . На карті

Оболонський , м.Мінська

Медичний центр Медхелсі - це діагностика та лікування захворювань більш ніж за 40 напрямками.

Якісна діагностика - запорука успішного лікування!

Пацієнт у клініці Медхелсі проходять усі необхідні інструментальні та лабораторні дослідження. І лише тоді, коли готові результати діагностики,  призначається лікування

Для проведення досліджень у клініці є:

• сучасне високоточне обладнання та досвідчені лікарі: ендоскопісти, спеціалісти УЗД та функціональної діагностики, хірурги, урологи, травматологи, гінекологи, проктологи, пластичні хірурги, терапевти, кардіологи, гастроенетрологи, невропатологи та інші.

У Медхелсі проводяться апаратні діагностичні дослідження:

• УЗД внутрішніх органів
    • УЗД судин нижніх кінцівок, голови та шиї
    • УЗД серця
    • Ендоскопічна діагностика шлунка, дванадцятипалої кишки, товстого кишківника

Стаціонар та операційний блок

Клініка «Медхелсі» має власний стаціонар з операційним блоком для обстеження та надання пацієнтам достатньої медичної допомоги в умовах цілодобового перебування під наглядом кваліфікованого персоналу.

Цілодобовий стаціонар

У палатах стаціонару створено умови для максимально комфортного та безпечного перебування пацієнтів під час клініко-діагностичних заходів, консервативного лікування, реабілітації та після хірургічного лікування.

Стаціонар надає послуги:

• Фізіодиспенсер Nouvag DP30
  • Киснева станція Brightfield AE-8-NW
  • Автоклав MELAG, Vacuclav 44-B
  • Пакувальна машина MELAG, MELAseal

Бажаєте, щоб діагностика була безпомилковою, а лікування ефективним? Звертайтесь до професіоналів клініки Медхелсі!

Ставлю п'ять, але якби було можна поставити шість, то поставила б не замислюючись! Сподобався підхід лікаря, що проводив УЗД, пояснив усе чітко, зрозуміло, для людей, які не дуже розуміються у медицині, усе дуже зрозуміло усе пояснив. Та й сама клініка дуже приємна, крутий сервіс, дуже легко знайшла. Читала відгуки про клініку (для мене це також дуже важливо) й не помилилась! Усе пройшло просто класно!

Олег, 23.04.2024

Все пройшло супер. Сама клініка дуже гарна, чиста та комфортна. Мені все дуже сподобалося у цій клініці.

Юлія, 02.04.2024

Сподобалось, що прийняли одразу - курточку зняв й одразу запросили до кабінету УЗД, лікар діагност усе пояснила, показала, залишився задоволеним від візиту у клініку.

Александр, 17.02.2024

ул. Демеевская 13, оф. 3. На карті