ІСІДА (Медмістечко)

«ISIDA» Медмістечко - це діагностичний центр, який спеціалізується на наданні досліджень для майбутніх мам. Діагностику проводять досвідчені фахівці з великим стажем роботи ще

• Нд: 9:00-17:00

Київ, б-р Вацлава Гавела (Івана Лепсе), 65. На карті

Солом'янський , м.Берестейська, м.Шулявська

«ISIDA» Медмістечко забезпечує матусь якісними діагностичними дослідженнями, адже ця філія спеціалізується за спостереженням вагітності. Майбутні мами можуть стати на облік без додаткових відвідувань інших діагностичних центрів. У цьому медцентрі фахівці надають широкий спектр комплексної діагностики без шкоди для мами і дитини.

Діагностичні дослідження проводять на сучасному, сертифікованому обладнанні європейського виробництва, що дозволяє своєчасно і якісно надавати медичну допомогу. У разі діагностування патологій у вагітних, лікарі відразу ж пропонують скористатися ефективними методиками для того, щоб усунути небезпеку.

Проводять ультразвукову діагностику по вагітності:

• I триместрі;
  • II триместрі;
  • III триместрі.

Якщо при скринінгу у майбутньої дитини виявили вроджені вади такі, як:

• синдром Едвардса;
  • синдром Дауна;
  • пороки розвитку нервової трубки.

У таких випадках майбутню маму відправляють на інвазивну генетичну діагностику, яка виконується кваліфікованими фахівцями без ризику для здоров'я малюка.

«ISIDA» Медмістечко піклується про майбутніх мам, тому надає послуги діагностики на вищому рівні. У центрі Вас зустрінуть з посмішкою на обличчі і допоможуть вирішити найскладніші ситуації.

Сподобалося у клініці. Було дуже зручно, комфортно. Привітний персонал у клініці.

Любов, 10.02.2024

Все пройшло чудово, комфортно, швидко та інформативно. Дякую!

Катерина, 01.02.2024

Дуже сподобалось у клініці. Чисто, акуратно, привітний персонал. Дуже задоволені. Надіємося ще повернемося у цю клініку тільки з хороших причин.

Віктор, 19.01.2024

Клініка виглядає чисто і дорого, до персоналу ніяких питань немає

Катерина, 07.10.2023

Усе дуже чемно, приємно, швидко. Залишилась задоволеною.

Мія, 03.08.2023

м. Київ, просп. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 22.

м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 8Б.